Qayıbova Aytac Əfqan qızı
• Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti (magistr), “Senayenin təşkili və idarə olunması” – 2022-2024
• “Resource Planning” ASC, Nəqliyyat və logistika üzrə nümayəndə, 2022-2023
• “Logist-Consalt” MMC, Nəqliyyat və logistika üzrə mütəxəssis, 2023-2024
• Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti, Beynəlxalq Magistratura və Doktorantura Mərkəzinin, “İqtisadi və texnoloji elmlər” kafedrasının (Dizayn, Kompüter elmləri, Ekologiya, İnformasiya texnologiyaları və sistemləri mühəndisliyi, Texnoloji maşın və avadanlıqlar mühəndisliyi, Qida məhsulları mühəndisliyi, İstehlak mallarının ekspertizası və marketinqi, Metrologiya, standartlaşdırma və sertifikasiya mühəndisliyi ixtisasları üzrə) icraçı assistenti – 2024 – hazırda

Гаибова Айтадж Афган гызы
• Азербайджанский государственный экономический университет (бакалавр), «Бизнес и менеджмент» – 2018-2022
• Азербайджанский государственный экономический университет (магистр),»Организация и управление промышленностью» – 2022-2024
• ОАО «Resource Planning», представитель по транспорту и логистике, 2022-2023
• ООО «LogistConsalt», специалист по транспорту и логистике, 2023-2024
• Азербайджанский государственный экономический университет, исполнительный ассистент кафедры «Экономические и технологические науки» Международного центра магистратуры и докторантуры (по специальностям «Дизайн», «Компьютерные науки», «Экология», «Инженерия информационных технологий и систем», «Инженерия технологических  машин и оборудований», «Инженерия пищевых продуктов», «Экспертиза и маркетинг потребительских товаров», «Инженерия метрологии, стандартизации и сертификации») – 2024 – в настоящее время.