Radio UNEC-də yeni veriliş – NLP master
hamid_0536Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) radio layihəsi olan Radio UNEC yeni verilişlə efirdədir.
“NLP master” adlanan verilişdə tələbələr NLP-nin 4 prinsipi hesab edilən uğurlu ünsiyyət qaydaları, aynalama texnikası, fikirlərin iyerarxiyası,  meta proqramlar, dildə emosional seçimlər və  göz siqnalları haqqında ətraflı məlumat əldə edə biləcəklər.
UNEC tələbələri veriliş vasitəsilə şəxsi potensiallarını və resurslarını aşkar edib, daha effektiv şəkildə necə istifadə edəcəkləri, yaradıcılıqlarını təkmilləşdirmək və yeni öyrənmə strategiyalarını həyata inteqrasiya etmək, neqativ ruhi hallardan qurtulub, sürətlə özünə inam və enerji dolu vəziyyətə gələ bilmək və həyat keyfiyyətlərini artırmaq haqqında məlumatlar əldə edəcəklər.
NLP master Həmid Həmidovun təqdimatında efirə gedəcək verilişi hər həftənin bazar ertəsi saat 14.00-da izləmək mümkündür.

The radio project of Azerbaijan State University of Economics (UNEC) Radio UNEC is on the air with the new broadcast.
Students will obtain the information about the successful communication rules, mirroring techniques, ideas hierarchy, Meta program, emotional choices and eye signals considered 4 principles of NLP in the program “NLP Master”.
UNEC students will receive information on how to use more effectively personal capacities and resources, improve creativity and to integrate new learning strategies, negative mental cases and become self- confidence and full of energy via the broadcast.