Radio UNEC-də yenilik: “UNEC sport”
Radio UNEC  “UNEC sport” adlı yeni layihəyə başlayıb.  Veriliş daha çox idman həvəskarları üçün nəzərdə tutulub.  “UNEC sport” dinləyiciləri Azərbaycanda və dünyada baş verən ən son idman xəbərləri ilə tanış ola biləcəklər.
Verilişdə eyni zamanda  İqtisad Universitetində bu sahədə həyata keçirilən yeniliklər barədə məlumat veriləcək, idman sahəsində nailiyyəti olan tələbələrlə görüşlər keçiriləcək.
Veriliş hər həftənin cümə günü, saat 18-00-da UNEC-in Biznes və menecment fakultəsinin 4-cü kurs tələbəsi Ülvi Quliyevin təqdimatında efirdə olacaq. Bununla da, Radio UNEC-də həyata keçirilən layihələrin sayı 21 olub.

Новшество Radio UNEC: “UNEC спорт”
Radio UNEC приступило к новому проекту «UNEC спорт». Передача предусмотрена больше для любителей спорта. Слушатели передачи  “UNEC спорт” ознакомятся с последними спортивными новостями, происходящими в  Азербайджане и в мире.
В то же время в передаче будет дана информация о новшествах, осуществляемых в этой сфере в Экономическом университете, будет организована встреча со студентами, достигшими успехов в спортивной сфере.
Передача будет выходить в эфир каждую пятницу в 18-00 асов в представлении студента 4 курса факультета Бизнеса и менеджмента Ульви Кулиева. Это является 21-ым по счету проектом, осуществляемым Radio UNEC.