ramilaRamilə Bəndəli qızı Rzayeva
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti, İstehlak mallarının ekspertizası və marketinqi (magistr) – 2008-2010
İş təcrübəsi: Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin  Tədris – metodiki mərkəzin “Qeydiyyat bölməsinin” tyutoru (akademik məsləhətçi)  2011-2014
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin  “Tyutor Xidməti “nin tyutoru (akademik məsləhətçi) 2014-2016
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin  “İqtisadiyyat “ fakültəsinin Katibliyinin  ”Tyutor xidməti” bölməsinin  tyutoru (akademik məsləhətçi) 2016-2018
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin  Beynəlxalq iqtisadiyyat Məktəbinin Katibliyinin  tyutoru (akademik məsləhətçi) 2018-2020
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin  Magistratura mərkəzinin tyutoru  – 2021
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin Beynəlxalq magistratura və doktorantura mərkəzi KatibliyininTyutor xidməti bölməsinin tyutoru– 01.07.2022 –ci ildən

Ramila Bandali gizi Rzayeva
• Master’s Degree: Examination and Marketing of Consumer Goods, Azerbaijan State University of Economics (2008–2010)
• Academic Advisor: Registration Division, Teaching and Methodology Center, Azerbaijan State University of Economics (2011–2014)
• Academic Advisor: Tutor Service, Azerbaijan State University of Economics (2014–2016)
• Academic Advisor: Tutor Service Division, Secretariat of the Faculty of Economics, Azerbaijan State University of Economics (2016–2018)
• Academic Advisor: Secretariat of the International School of Economics, Azerbaijan State University of Economics (2018–2020)
• Academic Advisor: Master’s Center, Azerbaijan State University of Economics (2021)
• Academic Advisor: Academic Counseling Division, Secretariat of the International Master’s and Doctoral Center, Azerbaijan State University of Economics, July 1, 2022 – Present