ramilaRamilə Bəndəli qızı Rzayeva
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti, İstehlak mallarının ekspertizası və marketinqi (magistr) – 2008-2010
İş təcrübəsi: Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin  Tədris – metodiki mərkəzin “Qeydiyyat bölməsinin” tyutoru (akademik məsləhətçi)  2011-2014
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin  “Tyutor Xidməti “nin tyutoru (akademik məsləhətçi) 2014-2016
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin  “İqtisadiyyat “ fakültəsinin Katibliyinin  ”Tyutor xidməti” bölməsinin  tyutoru (akademik məsləhətçi) 2016-2018
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin  Beynəlxalq iqtisadiyyat Məktəbinin Katibliyinin  tyutoru (akademik məsləhətçi) 2018-2020
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin  Magistratura mərkəzinin tyutoru  – 2021
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin Beynəlxalq magistratura və doktorantura mərkəzi KatibliyininTyutor xidməti bölməsinin tyutoru– 01.07.2022 –ci ildən

Рамиля Бандали гызы Рзаева
Образование: Азербайджанский государственный экономический университет, Товароведение (бакалавр) – 2004-2008;
Азербайджанский государственный экономический университет, Экспертиза и маркетинг потребительских товаров (магистр) – 2008-2010
Опыт работы: Азербайджанский государственный экономический университет, тьютор (академический консультант) отдела Регистрации Учебно-методического центра, 2011-2014
Азербайджанский государственный экономический университет, тьютор (академический консультант) «Тьюторской службы» 2014-2016
Азербайджанский государственный экономический университет, тьютор (академический консультант) «Тьюторской службы» секретариата факультета «Экономика», 2016-2018
Азербайджанский государственный экономический университет, тьютор (академический консультант) секретариата Международной школы экономики, 2018-2020
Азербайджанский государственный экономический университет, тьютор Центра магистратуры – 2021
Азербайджанский государственный экономический университет, тьютор «Тьюторской службы» секретариата Международного центра магистратуры и докторантуры – с 01.07.2022 года