SABAH tələbələri “Azersun Holding”də
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) SABAH qrupunun marketinq ixtisası üzrə təhsil alan tələbələri nəzəri biliklərini təkmilləşdirmək məqsədilə “Azersun Holding” MMC-də informasiya turunda olublar.
Görüşdə şirkət nümayəndələri tələbələrə təcrübə proqramları və karyera imkanları haqqında geniş məlumat veriblər. Düzgün CV yazma üsulları göstərilib, müsahibə zamanı davranış qaydaları və namizədin müsahibəyə psixoloji hazırlığına dair məsləhətlər verilib.
Sonra tələbələr “Sun Tea Azərbaycan”ın istehsal prosesi ilə tanış olublar. Həmçinin zavodun anbarı və laboratoriyasına baxış keçiriblər.

SABAH Students at “Azersun Holding”
SABAH group students of Azerbaijan State University of Economics (UNEC) majoring in Marketing have made an info tour to “Azersun Holding” Ltd aiming to improve their theoretical knowledge.
The representatives of the company informed the students in detail about the internship programs and career opportunities. They were provided with the counseling about the proper CV writing techniques, behavior rules during the interview and psychological preparedness.
Afterwards students became familiar with the production process of “Sun Tea Azerbaijan”. In addition they inspected the warehouse and laboratory of the plant.