Seymur Əsgər oğlu Nəcəfov
Azərbaycan Dövlət Neft Akademiyasının “Beynəlxalq iqtisadi münasibətlər” ixtisası üzrə 2009-cu ildə bakalavriat səviyyəsini, 2012-ci ildə magistratura səviyyəsini bitirmişdir. 2014-2018-ci illərdə mühasibat uçotu ixtisası üzrə UNEC-in Mühasibat uçotu və audit kafedrasının dissertantı olmuşdur.
2010-2012-ci illərdə Azərbaycan Respublikasının Kənd Təsərrüfatı Nazirliyinin Təchizat Bazasında xəzinədar, mühasib vəzifələrində çalışmışdır. 2012-2013-cü illərdə “Azərsu” Açıq Səhmdar Cəmiyyətində mühasib, Mərkəzi Laboratoriyanın Mühasibat uçotu və hesabatı şöbəsinin rəisi-baş mühasib vəfizələrində işləmişdir. 2013-2014-cü illərdə “Azərsu” Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin İdarəetmə aparatının Mühasibat uçotu və hesabatı şöbəsinin rəis müavini vəzifəsində çalışmışdır.
UNEC-də əmək fəaliyyətinə 2014-cü ildən başlamışdır. 2014-2015-ci illərdə UNEC-in Maliyyə və təminat departamentinin Təhsil haqlarının uçotu və bank əməliyyatları şöbəsinin müdiri, 2015-2021-ci illərdə departamentin direktor müavini-baş mühasibin müavini vəzifələrində işləmişdir.
15.12.2021-ci il tarixində UNEC-in Maliyyə və təminat departamentinin direktoru-baş mühasib vəzifəsinə təyin edilmişdir.

Сеймур Наджафов Аскер оглы
В 2009 году окончил Азербайджанскую государственную нефтяную академию по специальности «Международные экономические отношения», а в 2012 году магистратуру. В 2014-2018 годах был диссертантом кафедры Бухгалтерского учета и аудита UNEC по специальности «Бухгалтерский учет».
В 2010-2012 годах работал казначеем и бухгалтером на Базе снабжения Министерства сельского хозяйства Азербайджанской Республики. В 2012-2013 годах работал бухгалтером в Открытом акционерном обществе «Азерсу», начальником, главным бухгалтером отдела Бухгалтерского учета и отчетности Центральной лаборатории. В 2013-2014 годах работал на должности заместителя начальника отдела Бухгалтерского учета и отчетности аппарата управления Открытого акционерного общества «Азерсу».
В UNEC начал работать с 2014 года. В 2014-2015 годах работал начальником отдела учета платы за обучение и банковских операций Департамента финансов и обеспечения UNEC, а в 2015-2021 годах работал заместителем директора, заместителем главного бухгалтера департамента.
15.12.2021 года назначен на должность директора-главного бухгалтера Департамента финансов и обеспечения UNEC.