Texnologiya və Dizayn fakultəsinin tələbələri intellektual mübarizə aparıb
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsinin təşkilatçılığı ilə Texnologiya və Dizayn fakultəsində “Nə? Harada? Nə zaman?” intellektual yarışı keçirilib.
İntellekt yarışında 13 qrup öz komandası ilə fakültə çempionluğu uğrunda mübarizəyə qoşulub. Gərgin keçən mübarizənin sonunda 574-cü qrup tələbələri I yeri qazanaraq fakültə çempionluğuna yiyələniblər. II yerə 770-ci, III yerə isə 576-cü qrupun tələbələri layiq görülüblər.
Qaliblərə diplom və “Ali&Nino” kitab mağazasından hədiyyə kuponu təqdim edilib. II və III yerin qalibləri isə diplomlarla təltif olunublar.

Студенты факультета Технологии и дизайна в интеллектуальной борьбе
При организационной поддержке Студенческого профсоюза  на факультете Технологии и дизайна Азербайджанского государственного экономического университета  (UNEC) состоялось интеллектуальное соревнование Что? Где? Когда?
На интеллектуальном соревновании 13 групп со своей командой вели борьбу за чемпионство факультета. В конце напряженной борьбы студенты группы  574 завоевав  I место, стали чемпионами факультета. II места удостоены студенты группы 770, а III места студенты группы 576.
Победителям вручены дипломы и подарочные купоны  магазина «Али и Нино». Победителям II и III  мест yвручены дипломы.