Texnologiya və Dizayn fakultəsinin tələbələri intellektual mübarizə aparıb
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsinin təşkilatçılığı ilə Texnologiya və Dizayn fakultəsində “Nə? Harada? Nə zaman?” intellektual yarışı keçirilib.
İntellekt yarışında 13 qrup öz komandası ilə fakültə çempionluğu uğrunda mübarizəyə qoşulub. Gərgin keçən mübarizənin sonunda 574-cü qrup tələbələri I yeri qazanaraq fakültə çempionluğuna yiyələniblər. II yerə 770-ci, III yerə isə 576-cü qrupun tələbələri layiq görülüblər.
Qaliblərə diplom və “Ali&Nino” kitab mağazasından hədiyyə kuponu təqdim edilib. II və III yerin qalibləri isə diplomlarla təltif olunublar.

Students of the School of Technology and Design competed intellectually
An intellectual contest “What? Where? When? was organized in the School of Technology and Design of Azerbaijan State University of Economics by the Student Trade Union Committee.
13 groups joined the struggle for the title of the faculty champion. Students of the group 574 won the I place at the end of the tense struggle and became the faculty champion. II place was gained by the group 770 and III place by the group 576.
Winners were awarded diplomas and a gift coupon of the bookstore “Ali&Nino”. Winners of the II and III places were awarded diplomas.