UNEC beynəlxalq reyntinqdə liderdir
Avstraliyada yerləşən UniRank reytinq təşkilatı 2021-ci il üçün dünya universitetlərinin reytinqini açıqlayıb. UniRank reytinq təşkilatının 200-dən artıq ölkədə rəsmi qeydiyatdan keçmiş 13800-dən çox ali təhsil müəssisəsinin analizi nəticəsində aparılan reytinq sıralmasında UNEC dünya universitetlərinin reytinqində 366-cı yerdə qərarlaşıb.
Asiyanın 36-cı ən yaxşı universiteti
UniRank reytinq agentliyinin regional reytinq sıralaması olan “Asiyanın 200 ən yaxşı universiteti” sıralmasında Azərbaycandan düşən yeganə universitet olan UNEC regionun 36-cı ən yaxşı universiteti seçilib.

13 ФЕВРАЛЯ 2021 | VIEWS:
Рейтинговая организация UniRank в Австралии обнародовала рейтинг университетов мира за 2021 год. В списке рейтинга, проведенного в результате анализа рейтинговой организацией UniRank более 13800 высших учебных заведений, официально зарегистрированных в свыше 200 странах, UNEC в рейтинге университетов мира расположился на 366 месте.
36 лучший университет Азии
В региональном рейтинге «200 лучших университетов Азии» рейтингового агентства UniRank единственный университет Азербайджана UNEC избран 36 лучшим университетом региона.