UNEC Biznes Məktəbinin mövcud durumu müzakirə olunub
UNEC Biznes Məktəbinin mövcud durumunun müzakirəsi ilə bağlı rektor Ədalət Muradov məktəbin rəhbərliyi və əməkdaşları ilə görüşüb.
Görüşdə tədris üzrə prorektor dosent Gəray Musayev UNEC Biznes Məktəbində tədrisin təşkili, rəqəmsallaşma üzrə prorektor dosent Raqif Qasımov isə EDUMAN sistemindən istifadənin vəziyyəti barədə təqdimatla çıxış ediblər. Prorektorlar UNEC Biznes Məktəbində müvafiq istiqamətlər üzrə mövcud problemlərdən və onların həlli yollarından danışıblar.
Sonra UNEC Biznes Məktəbinin işinin daha da təkmilləşdirilməsi ilə bağlı təkliflər səsləndirilib və müvafiq qərarlar qəbul edilib.

The current situation of UNEC Business School is discussed
Rector Adalat Muradov met with the management and staff of the school regarding a discussion of the current situation of the UNEC Business School.
At the meeting, the vice-rector for educational affairs associate professor Geray Musayev made a report on the organization of education at the UNEC Business School, and the vice-rector for digitization associate professor Ragif Gasimov made a presentation on the state of using the EDUMAN system. The vice-rectors spoke about the current problems and their solutions in relevant directions at the UNEC Business School.
Afterward, proposals were voiced regarding further improvement of UNEC Business School’s work, and relevant decisions were made.