UNEC Biznes Məktəbinin mövcud durumu müzakirə olunub
UNEC Biznes Məktəbinin mövcud durumunun müzakirəsi ilə bağlı rektor Ədalət Muradov məktəbin rəhbərliyi və əməkdaşları ilə görüşüb.
Görüşdə tədris üzrə prorektor dosent Gəray Musayev UNEC Biznes Məktəbində tədrisin təşkili, rəqəmsallaşma üzrə prorektor dosent Raqif Qasımov isə EDUMAN sistemindən istifadənin vəziyyəti barədə təqdimatla çıxış ediblər. Prorektorlar UNEC Biznes Məktəbində müvafiq istiqamətlər üzrə mövcud problemlərdən və onların həlli yollarından danışıblar.
Sonra UNEC Biznes Məktəbinin işinin daha da təkmilləşdirilməsi ilə bağlı təkliflər səsləndirilib və müvafiq qərarlar qəbul edilib.

Обсуждалось текущее состояние Школы бизнеса UNEC
В связи с обсуждением текущего состояния Школы бизнеса UNEC ректор Адалат Мурадов встретился с руководством и сотрудниками школы.
На встрече выступили с презентацией проректор по учебной работе доцент Герай Мусаев по организации обучения в Школе бизнеса UNEC, проректор по цифровизации доцент Рагиф Гасымов по состоянию использования системы EDUMAN. Проректора рассказали о существующих проблемах в разных направлениях Школы бизнеса UNEC и о путях их решения.
Затем прозвучали предложения в связи с совершенствованием работы Школы бизнеса UNEC и были приняты соответствующие решения.