20 FEVRAL 2025 | VIEWS:
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti (UNEC) “Caspian Energy Club”un təşkilatçılığı ilə keçirilən “Brand Award Azerbaijan” milli müsabiqəsinin qalibi olub.
Azərbaycanda müxtəlif sahələr üzrə fəaliyyət göstərən yerli dövlət və özəl müəssisələr arasında keçirilən milli müsabiqədə il ərzində ən çox populyarlıq qazanmış brendlər təmsil olunub. Qalibləri müəyyən etmək məqsədilə yanvar ayında onlayn sorğu keçirilib və ən çox səs toplayan 50 brend qalib seçilib.
“Brand Award Azerbaijan” milli müsabiqəsinin təntənəli şəkildə keçirilən mükafatlandırma mərasimində UNEC-i inzibati və təşkilati məsələlər üzrə prorektor, dosent Şaiq Əsgərov təmsil edib. “Caspian Energy Club”un sədri və Baş işraçı direktoru Telman Əliyev UNEC-i qalib olması münasibətilə təbrik edərək, mükafatı UNEC-in prorektoruna təqdim edib, universitetin fəaliyyətinə uğurlar arzulayıb.

UNEC стал победителем национального конкурса «Brand Award Azerbaijan»
Азербайджанский государственный экономический университет (UNEC) стал победителем национального конкурса «Brand Award Azerbaijan», состоявшегося при организационной поддержке «Caspian Energy Club».
На национальном конкурсе, проводимом среди отечественных государственных и частных предприятий, действующих в Азербайджане в разных сферах, были представлены самые популярные бренды года. В целях определения победителей в январе был проведен онлайн-опрос и победителями были выбраны 50 брендов, набравших наибольшее количество голосов.
На торжественной церемонии награждения национального конкурса «Brand Award Azerbaijan» UNEC представил проректор по административным и организационным вопросам, доцент Шаиг Аскеров. Председатель и главный исполнительный директор «Caspian Energy Club» Тельман Алиев, поздравив UNEC с победой, вручил награду проректору UNEC и пожелал успехов деятельности университета.