UNEC-də aksiya: “Qan ver, həyat xilas et!”
Untitled-1 copyDekabrın 1 və 2-də Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) “Qan ver, həyat xilas et!” adlı qanvermə aksiyasi keçiriləcək.
“1 dekabr – Ümumdünya QİÇS-lə mübarizə günü” çərçivəsində keçirilən aksiya UNEC, Mərkəzi Qan Bankı, “İqtisadçı Tələbələrə Dəstək” İctimai Birliyinin birgə təşkilatçılığı, Ulduz şokolad fabrikinin sponsorluğu ilə baş tutacaq.
Aksiyanın keçirilmə tarixləri və məkan:
1 dekabr / 1 saylı tədris binası / 10.00 – 14.00
2 dekabr / 2 saylı tədris binası / 10.00 – 14.00
Aksiya hər tədris binasının Tibb Məntəqəsində təşkil ediləcək.
Talassemiya və hemofiliya xəstəliyindən əziyyət çəkən insanların müalicəsinə dəstək olmaq məqsədilə UNEC-in tələbə, müəllim və əməkdaşlarını aksiyada aktiv iştirak etməyə dəvət edirik.

В UNEC акция: “Сдай кровь — спаси жизнь!”
1 декабря в Азербайджанском государственном экономическом университете (UNEC) состоится акция «Сдай кровь – спаси жизнь!».
Акция  в рамках «1 декабря – Всемирный день борьбы со СПИДом» состоится при организационной поддержке  UNEC, Центрального банка крови, Общественного объединения «Поддержка студентов-экономистов», спонсорстве фабрика «Улдуз».
Дата и время проведения акции:
1 декабря / 1-ый учебный корпус / 10.00 – 14.00
2 декабря / 2-ой учебный корпус / 10.00 – 14.00
Акция состоится в медпункте каждого учебного корпуса.
В целях оказания помощи в лечении больных, страдающих болезнями  талассемии и гемофилии, приглашаем студентов, преподавателей и сотрудников  UNEC принять активное участие в акции.