UNEC-də Erasmus+ proqramı çərçivəsində imtahan: Polşanın Lodz Universiteti
Noyabrın 14-də Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) Beynəlxalq Əlaqələr Departamentinin təşkilatçılğı ilə Erasmus+ proqramı çərçivəsində imtahan keçirilib.
Proqram çərçivəsində Polşanın Lodz Universiteti ilə mübadilə proqramına müraciət edən 40 tələbə arasında 2 mərhələli imtahan keçirilib. Birinci mərhələdə tələbələrin dil biliyi test vasitəsilə yoxlanılıb, ikinci mərhələdə isə tələbələr müsahibədə iştirak ediblər. 40 tələbə arasından 12 nəfəri növbəti mərhələyə keçmək hüququ qazanıb.

Экзамен в UNEC, в рамках программы Erasmus+: Лодзинский университет Польши
14-го ноября, в рамках программы Erasmus+,  был проведен экзамен, организованный Департаментом международных связей Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC).
Среди 40 студентов, обратившихся в программу обмена Лодзинского университета Польши, были проведены экзамены в два этапа.
На первом этапе путем тестирования, студенты были проверены на предмет знания языка, на втором этапе студенты приняли участие на собеседовании. Среди 40 студентов 12 человек получили право перехода на очередной этап.