Yanvarın 22-də Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) rektoru, professor Ədalət Muradov Radio UNEC-in qonağı olacaq.
Rektor saat 19:00-dan 21:00-dək canlı efirdə tələbələrin və ictimaiyyət nümayəndələrinin qış imtahan sessiyası ilə bağlı suallarını cavablandıracaq. Rektora sualınızı ünvanlamaq üçün bu formanı doldurmağınız kifayətdir: Forma
Eyni zamanda canlı efirə zəng edə bilərsiniz: 012 505 57 82
Veriliş həmçinin universitetin rəsmi “Youtube” kanalı ilə də canlı yayımlanacaq.
Qeyd: UNEC-də imtahan sessiyasında tələbələr və valideynlərin, həmçinin ictimaiyyətin müraciətlərinin qəbulu və araşdırılması məqsədilə bütün tədris binalarında “Qərargah” yaradılıb. İmtahanlarla bağlı sual, təklif və iradların operativ araşdırılması üçün universitetin “Qaynar xətt”inə (146-1-3) müraciət etmək mümkündür. Əlavə olaraq, tələbələr Elektron Apellyasiya Sistemi vasitəsilə də “online” formada müraciətlərini ünvanlaya bilirlər. Sessiya dövründə UNEC-in rektoru hər həftənin şənbə günü “Açıq qapı” günü keçirir.

Ректор ответит на все вопросы в связи экзаменами
22 января ректор Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC), профессор Адалят Мурадов  будет гостем Радио UNEC.
С 19:00 до  21:00 часа в прямом эфире ректор ответит на вопросы студентов и представителей общественности в связи зимней экзаменационной сессии. Для адресации вопросов к ректору достаточно заполнить эту форму: Forma
В то же время можно позвонить в прямой эфир : 012 505 57 82
Для прослушивания Радио UNEC: http://radio.unec.edu.az/
Передача также будет оповещаться официальным каналом университета “Youtube”.
Примечание : С целью приема обращений студентов и родителей, а также представителей общественности, на экзаменационной сессии во всех учебных корпусах UNEC созданы «Руководящие органы».  Для оперативного решения вопросов, предложений и замечаний в связи с экзаменами можно обратиться на горячую линию университета (146-1-3). Дополнительно, студенты могут адресовать свои обращения в Электронную апелляционную комиссию в форме “online”. В период сессии ректор UNEC каждую субботу будет проводить день «Открытых дверей».