Yanvarın 22-də Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) rektoru, professor Ədalət Muradov Radio UNEC-in qonağı olacaq.
Rektor saat 19:00-dan 21:00-dək canlı efirdə tələbələrin və ictimaiyyət nümayəndələrinin qış imtahan sessiyası ilə bağlı suallarını cavablandıracaq. Rektora sualınızı ünvanlamaq üçün bu formanı doldurmağınız kifayətdir: Forma
Eyni zamanda canlı efirə zəng edə bilərsiniz: 012 505 57 82
Veriliş həmçinin universitetin rəsmi “Youtube” kanalı ilə də canlı yayımlanacaq.
Qeyd: UNEC-də imtahan sessiyasında tələbələr və valideynlərin, həmçinin ictimaiyyətin müraciətlərinin qəbulu və araşdırılması məqsədilə bütün tədris binalarında “Qərargah” yaradılıb. İmtahanlarla bağlı sual, təklif və iradların operativ araşdırılması üçün universitetin “Qaynar xətt”inə (146-1-3) müraciət etmək mümkündür. Əlavə olaraq, tələbələr Elektron Apellyasiya Sistemi vasitəsilə də “online” formada müraciətlərini ünvanlaya bilirlər. Sessiya dövründə UNEC-in rektoru hər həftənin şənbə günü “Açıq qapı” günü keçirir.

Rector will respond all the questions related with exams
Rector of Azerbaijan State University of Economics (UNEC), Professor Adalat Muradov will be the guest to Radio UNEC on January 22. Rector will respond students’ and public representatives’ questions related with the winter exam session on the air through 07pm to 09pm. To address your questions to the Rector please fill in the form
At the same time you can call the live broadcast: 012 505 57 82
To listen Radio UNEC please go to http://radio.unec.edu.az/
The program will also be live broadcast via Youtube” channel
Note: “Headquarters” have been created in all academic buildings aiming to admit the students’ and parents’, as well as people’s appeals and investigate them during the exam session. Questions, suggestions and claims related with the exams are also possible to appeal on the hotline (146-1-3). In addition, students will be able to address their complaints online via Electronic Appeal System. UNEC Rector will also held “Open Door” days every Saturday during the exam session.