UNEC-də karyera qurmaq istəyən gənclərin sayı artıb
Noyabr ayının 7-də Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində(UNEC)növbəti “açıq qapı” günü keçirilib. UNEC rektoru Ədalət Muradov qəbula gələnlərin müraciətlərini dinləyib.
Universitetlə əmakdaşlıq etmək istəyən, xüsusən layihələrlə çıxış edən, işə qəbul olmaq niyyətində olanlar görüşə gələnlər arasında üstünlük təşkil edib. Xarici universitet məzunları, ölkəmizin tanınmış şirkətlərində geniş iş təcrübəsi olan gənclər UNEC-in “SABAH” qrupları, Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbi, MBA-da ingilis dilində tədris etməkdə çox maraqlı olduqladırını bildiriblər.
UNEC-də bacarıqlı gənclərin karyera qurmalarında maraqlı olduğunu deyən rektor təkliflərin dəyərləndiriləyəcəyini bildirib.

Увеличилось число молодых людей, желающих построить карьеру в UNEC
7- го ноября в Азербайджанском государственном экономическом университете (UNEC) был проведен очередной «день открытых дверей». Ректор UNEC Адалят Мурадов выслушал обращения пришедших на прием.
Среди пришедших на встречу преимущество составляли те, кто хочет сотрудничать с ун6иверситетом, выступающие с особыми проектами, желающие быть принятыми на работу. Молодые люди — выпускники зарубежных университетов, имеющие большой опыт работы в известных фирмах нашей страны, продемонстрировали свою заинтересованность преподавать на английском языке в группах «САБАХ», Международной школе экономики, МВА UNEC.
Выразив свою заинтересованность в построении карьеры в UNEC способных молодых людей, ректор заявил, что их предложения будут рассмотрены.