UNEC-də korporativ təlimlərə start verildi: Rəqəmsal Marketinq sertifikat proqramı
UNEC əmək bazarının və korporativ sektorun təlim ehtiyaclarını dəyərləndirərək spesifik sertifikat proqramına start verib.
Bu istiqamətdə ilk təlim UNEC-in Karyera Mərkəzinin direktoru, rəqəmsal marketinq üzrə Facebook və Google tərəfindən rəsmi akkreditasiya olmuş mütəxəssis Ramil Cabbarov tərəfindən təşkil olunub. 2 ay boyunca davam edəcək 48 saatlıq praktiki proqram beynəlxaq təcrübə əsasında tərtib edilib və sıfırdan peşəkar səviyəyə qədər 24-dən çox mövzu əhatə olunub.
İlk təlimə qoşulan 15 dinləyici Azərbaycanın nüfuzlu şirkətlərinin marketinq mütəxəssisləri, reklam agentliklərinin nümayəndələri, dövlət qurumlarının əməkdaşları, eləcə də bu istiqamətdə karyera qurmaq istəyən məzunlardan ibarətdir.
Sertifikat proqramını uğurla bitirən dinləyicilər rəqəmsal marketinqdə hədəfləmə, ölçmələr, Google-Facebook-Instagram reklamları, Re-marketinq texnikaları, Google Analytics, Axtarış Sistemləri Optimizasiyası kimi mövzularda peşəkar biliklərə sahib olacaqlar.

В UNEC дан старт корпоративным тренингам: программа сертификации по Цифровому маркетингу
UNEC, оценивая потребности рынка труда и корпоративного сектора в подготовленных кадрах, дает старт специальной программе сертификации.
Первый тренинг в этом направлении организован директором Центра карьеры UNEC, специалистом по цифровому маркетингу, который официально аккредитован Facebook и Google, Рамилем Джаббаровым.  48-часовая практическая программа, рассчитанная на 2 месяца, составлена на основе международного опыта и включает более 24 тем от нулю до профессионального уровня.
15 слушателей, которые примут участие в первом тренинге, специалисты по маркетингу престижных компаний Азербайджана, представители рекламных агентств, сотрудники государственных структур, а также выпускники, желающие построить карьеру в этом направлении.
Слушатели, успешно завершившие программу сертификации, овладеют профессиональными знаниями по темам таргетинга, измерениям  в цифровом маркетинге, рекламам Google-Facebook-Instagram, техникам  Ремаркетинга,  Google Analytics, Оптимизации поисковой системы.