UNEC-də Səbail rayon gəncləri arasında intellekt yarışı keçirilib
DSC_0589UNEC-də Azərbaycan Prezidenti yanında Gənclər Fondunun maliyyə dəstəyi və UNEC Tələbə Gənclər Təşkilatının təşkilatçılığı ilə Səbail rayon gəncləri arasında intellekt yarışı keçirilib.
UNEC-in II kurs tələbəsi, layihə rəhbəri Arifə Abbasova Gənclər Fondunun tələbələrə göstərdiyi dəstəkdən danışaraq, gəncləri öz layihələrini fonda təqdim etməyi tövsiyyə edib.
Xüsusi hazırlanan test sualları vasitəsi ilə keçirilən yarışın məqsədi gənclərin dünyagörüşünün və intelekt səviyyəsinin müəyyənləşməsi, eyni zamanda gənclər arasında intellekt yarışlarına maraq yaratmaq, təlim və tədbirlərdə iştiraka təşviq etməkdir.

Среди молодежи Сабаильского района в UNEC проведено интеллектуальное соревнование
В UNEC при финансовой поддержке Фонда молодежи при Президенте Азербайджана и организации Студенческой молодежной организации UNEC среди молодежи Сабаильского района проведено интеллектуальное соревнование.
Студентка II курса UNEC, руководитель проекта Арифа Аббасова, отмечая оказанную студентам поддержку Фондом молодежи, рекомендовала молодежи представить свои проекты в фонд.
Целью проведения посредством специально разработанных тестовых вопросов соревнования является определение мировоззрения и уровня интеллекта молодежи, в то же время вызвать среди молодежи интерес к интеллектуальному соревнованию, стимулировать участие на тренингах и мероприятиях.