UNEC-dən filial və kolleclərlə birlikdə 7000-ə yaxın tələbə məzun olur
2023/2024-cü tədris ilində UNEC-dən filial və kolleclər də daxil olmaqla, 7000-ə yaxın tələbənin məzun olması gözlənilir.
UNEC-dən məzun olan bakalavr və magistrlərin sayı 5264 nəfərdir. Zaqatala filialından 186, Maliyyə-İqtisad Kolleci, Sosial-İqtisadi Kollec və Qida Sənayesi Kollecindən ümumilikdə 1500-dən çox tələbənin məzun olması proqnozlaşdırlır.
Bu il UNEC-in Universitet Daxili İkili Diplom proqramından 6 tələbə, Fransanın Montpellier Universitet ilə ikili diplom proqramından isə 10 tələbə məzun olub.

Около 7000 студентов UNEC, включая филиалы и колледжи, станут выпускниками
Ожидается, что в 2023/2024 учебном году около 7000 студентов UNEC, включая филиалы и колледжи, станут выпускниками.
Число выпускников бакалавриата и магистратуры UNEC составляет 5264 человека. Прогнозируется, что в целом 1500 студентов Финансово-экономического колледжа, Социально-экономического колледжа и Колледжа пищевой промышленности, включая 186 студентов Загатальского филиала станут выпускниками.
В этом году 6 студентов стали выпускниками программы внутриуниверситетского двойного диплома  UNEC, а 10 студентов программы двойного диплома университета Монпелье, Франция.