UNEC Rəqəmsal Texnologiyalar departamentinin tədris işləri üzrə direktor müavini Kəminə Cəbrayılova
K.Cəbrayılova 2007-ci ildə Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin “Çoxişlənən malların texnologiyası” ixtisası üzrə bakalavr, 2010-cu ildə isə “Çoxişlənən malların konstruksiya edilməsi” ixtisası üzrə magistratura səviyyəsini bitirib.
Əmək fəaliyətinə 2007-ci ildə Bakı Qida Sənayesi Kollecində müəllimə olaraq başlayıb.
2011-ci ildə Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin Tədris Metodiki Mərkəzin Qeydiyyat bölməsinin tyutoru, 2016-cı ildən 2021-ci ilin avqust ayınadək Tədrisin Keyfiyyətinin Qiymətləndirilməsi və İdarə Edilməsi Mərkəzinin Elektron universitet şöbəsinin müdiri vəzifəsində çalışıb.
2021-ci ildə “Azərbaycan Respublikası qabaqcıl təhsil işçisi” döş nişanı ilə təltif edilib.
16.08.2021-ci il tarixdə UNEC Ekstern Tədris Mərkəzinin tədris işləri üzrə direktor müavini vəzifəsinə təyin olunub.
Hazırda UNEC Rəqəmsal Texnologiyalar departamentinin tədris işləri üzrə direktor müavini, UNEC Extern Mərkəzinin direktorudur.

Заместитель директора по учебной работе Департамента цифровых технологий UNEC Камина Джабраилова
К.Джабраилова в 2007 году окончила бакалавр по специальности «Технология много используемых товаров», в  2010 году магистратуру по специальности «Конструирование много используемых товаров» Азербайджанского государственного экономического университета.
К трудовой деятельности приступила в 2007 году в Бакинском пищевом колледже в качестве преподавателя.
В 2011 году работала тьютором в регистрационном отделе Учебно-методического центра, с 2016  года  по август 2021 год директором Электронного отдела Центра по оценке и управлению качеством обучения Азербайджанского государственного экономического университета.
В 2021 году награждена нагрудным знаком «Ведущий работник образования Азербайджанской Республики».
16.08. 2021 года назначена на должность заместителя директора по учебной работе Учебного центра UNEC Ekstern.
В настоящее время является заместителем директора по учебной работе Департамента цифровых технологий UNEC, директором Центра UNEC Extern.