UNEC əməkdaşları Türkiyənin Anadolu Universitetində
UNEC-in Beynəlxalq Əməkdaşlıq Departamentinin əməkdaşları Pərvin Paşayeva və Rəna Naibova “Erasmus+” proqramı çərçivəsində Türkiyənin Anadolu Universitetində olublar.
UNEC əməkdaşları Anadolu Universitetində Beynəlxalq əlaqələr şöbəsi, Əcnəbi tələbələrin qəbulu şöbəsi, həmçinin İqtisadiyyat və idarəetmə elmləri fakültəsinin təşkil etdiyi təlimlərdə iştirak ediblər, eyni profilli şöbələrin iş fəaliyyəti ilə tanış olublar, təcrübə mübadiləsi həyata keçiriblər.
Təlimlərin sonunda UNEC əməkdaşlarına sertifikatlar təqdim edilib.
Departamentin əməkdaşları “Erasmus+” proqramı çərçivəsində Anadolu Universitetində təhsil alan UNEC-in 5 tələbəsi ilə də görüşüblər. Yaz semestri ərzində mübadilə proqramında iştirak edən tələbələrin tədris prosesi ilə yaxından tanış olublar.

Сотрудники UNEC в турецком университете Анадолу
Сотрудники Департамента международных отношений UNEC Парвин Пашаева и Рена Наибова в рамках программы “Erasmus+” побывали в турецком университете Анадолу.
Сотрудники UNEC приняли участие в тренингах, организованных отделом международных отношений, отделом по приему иностранных студентов, также факультетом экономических и управленческих наук университета Анадолу, осуществили обмен опытом.
В конце тренингов сотрудникам были представлены сертификаты.
Сотрудники департамента встретились с 5 студентами UNEC, получающими образование в университете Анадолу в рамках программы “Erasmus+”. Близко ознакомились с учебным процессом студентов, участвующих в программе обмена в течение весеннего семестра.