UNEC-i seçmək istəyənlərə özəl CANLI YAYIM: ixtisas seçiminə aid bütün suallarınız cavablandırılır
abituriyent_canli_yayimİqtisadiyyat və idarəetmə, eləcə də texniki və texnoloji ixtisaslar üzrə Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetini (UNEC) seçmək istəyən abituriyent və onların valideynlərinin ixtisas seçimi ilə bağlı suallarını cavablandırmaq üçün canlı yayım təşkil olunacaq.
UNEC-in rəsmi facebook, youtube və instagram səhifələrindən canlı yayımı həm izləmək, həm də birbaşa suallar ünvanlamaq mümkün olacaq.
9 sentyabr saat 10:00-da II ixtisas qrupuna aid iqtisadiyyat və idarəetmə ixtisaslarına aid müraciətləri UNEC-in Tədris və təlim texnologiyaları üzrə prorektoru dos.Anar Rzayev, Maliyyə və mühasibat fakültəsinin dekanı dos.Gəray Musayev, Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbinin direktoru Aqil Əzizov və Beynəlxalq Əməkdaşlıq Departamentinin direktoru Sənnur Əliyev cavablandıracaqdır.
9 sentyabr saat 15:00-da isə I və V ixtisas qrupuna aid texniki və texnoloji ixtisaslarına aid müraciətləri isə UNEC-in Ekspertiza və standartlaşdırma fakültəsinin dekanı dos.Tofiq Osmanov, “Dizayn” kafedrasının müdiri dos.Lalə Məmmədova, “Fizika və kimya” kafedrasının müdiri prof. Rövnəq Rzayev cavablandıracaqdır.
İxtisas seçimi ilə bağlı ətraflı məlumat almaq və doğru seçim etmək üçün abituriyent və valideynləri canlı yayıma qoşulmağa və onları maraqlandıran sualları verməyə dəvət edirik.

СПЕЦИАЛЬНАЯ ПРЯМАЯ ТРАНСЛЯЦИЯ для тех, кто хочет выбрать UNEC: ответы на все вопросы в связи с выбором специальности
08 СЕНТЯБРЯ 2020 | VIEWS:
abituriyent_canli_yayim
Для того,  чтобы ответить на вопросы  абитуриентов и их родителей, которые хотят выбрать специальности экономики и управления, а также технические и технологические специальности Азербайджанского государственного экономического университета  (UNEC),  в связи с выбором специальности будет организована прямая трансляция.
На официальных страницах facebook, youtube и инстаграм UNEC можно будет посмотреть прямой эфир и непосредственно задать вопросы.
9 сентября в  10:00 часов на  обращения   касательно специальностей   экономики и управления по II группе специальностей  будут отвечать проректор по учебным и обучающим технологиям UNEC  доц. Анар Рзаев, декан факультета Финансов и бухгалтерии  доц. Герай Мусаев,  директор Международной школы экономики Агиль Азизов и директор Департамента международного сотрудничества Саннур Алиев.
9 сентября в 15:00 часов  на обращения  в связи с техническими и технологическими специальностями по I и V группе специальностей ответят декан факультета Экспертизы и стандартизации UNEC, декан Тофик Османов, заведующая кафедрой «Дизайн» доц. Лала Мамедова, заведующий кафедрой «Физика и химия» проф. Ровнаг Рзаев.
Для получения подробной информации в связи с выбором специальности приглашаем абитуриентов и их родителей принять участие в прямом эфире и задать интересующие их вопросы.