UNEC-in rektoru,prof. Ə. Muradov “Əmtəəşünaslıq” fakültəsinin tələbə və müəllimlərini 3 saylı tədris binasında qəbul edəcək
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) rektoru, professor Ədalət Muradovun tələbə,valideyn və müəllimlərlə, eyni zamanda əməkdaşlarla görüşü onların təhsil aldıqları və çalışdıqları tədris binalarında keçiriləcək. Qəbula noyabr ayından başlanılacaq.
İlk qəbul 3 noyabr tarixində “Əmtəəşünaslıq” fakültəsində təşkil olunacaq.
Qəbula yazılmaq üçün (012) 505-48-01 nömrəsinə zəng etmək lazımdır. Rektor görüşdə müvafiq tədris binasında çalışan tələbə, müəllim və əməkdaşların müraciətlərini dinləyəcək.

Ректор UNEC проф. А. Мурадов примет студентов и преподавателей факультета «Товароведение» в учебном здании № 3
29 ОКТЯБРЯ 2015 | VIEWS:
Встреча ректора Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC) проф.А. Мурадова со студентами, родителями и преподавателями, а также сотрудниками будет проходить в учебных зданиях, где они проходят обучение и работают. Прием начнется с ноября месяца.
Первый прием будет организован 3 ноября на факультете «Товароведение».
Для записи на прием нужно позвонить по номеру (012) 505-48-01.  Ректор на встрече будет заслушивать обращения студентов, преподавателей и сотрудников соответствующих учебных зданий.