UNEC-in dizayner tələbələrinin əl işləri maraqla qarşılanıb
UNEC-in Tələbə Gənclər Təşkilatının (TGT) və ADA Universitetinin “MasterMindsClub”unun birgə təşkilatçılığı ilə rəsm sərgisi keçirilib.
ADA Universitetində təşkil olunan sərgidə UNEC-lə birlikdə Bakı Dövlət Universiteti Azərbaycan Dövlət Pedaqoji Universitetinin tələbələri də iştirak edib. Sərgidə UNEC-i Texnologiya və dizayn fakültəsində dizayn ixtisası üzrə təhsil alan tələbələr təmsil edib. Tələbələrin yağlı, akvarel boyalarla, eləcə də muncuqlarla işlənmiş əl işlərindən ibarət rəsmləri nümayiş olunub.
Sərgiyə baxış keçirən ADA Universitetinin rektoru, professor Hafiz Paşayev UNEC tələbələrinin əl işlərini yüksək qiymətləndirərək, belə istedadlı və bacarıqlı tələbələrlə tanışlıqdan məmnunluğunu bildirib.

UNEC’s Designer Students’ Works were accepted with interest
An exhibition of paintings was jointly organized by UNEC’s Student Youth Organization (SYO) and “MasterMindsClub” of ADA University.
Students of Baku State University and Azerbaijan State Pedagogical University also participated in the exhibition displayed at the ADA University. UNEC was represented in the exposition by the students majoring in Technology and Design. Students’ paintings prepared with oily paint, aquarelle and beads were demonstrated in there.
The ADA University Rector, Professor Hafiz Pashayev who reviewed the exhibition evaluated UNEC students’ works highly and expressed satisfaction of getting acquaintance with such talented and skilled young people.