UNEC-in əcnəbi tələbələri informasiya turunda
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) tələbələri üçün AYAN MMC-yə informasiya turu təşkil edilib. Bu dəfə UNEC-in əcnəbi tələbələri nüfuzlu qida sektoru ilə maraqlanıblar.
İstehsal sahələri və müasir laboratoriyalarla tanış olan tələbələr şirkətin istehsal prosesində birbaşa iştirak ediblər.
İnformasiya turunun sonunda tələbələr şirkətin karyera imkanları haqda suallarını veriblər. AYAN MMC əcnəbi tələbələrə xüsusi hədiyyələrini təqdim edib.
Ümumiyyətlə, UNEC-də korporativ sektora informasiya turlarının keçirilməsində məqsəd tələbələrə praktiki iş təcrübəsini aşılamaq, onlara aparıcı şirkətləri yaxından tanımağa yardım etməkdir.
Tədris ilinin sonuna kimi davam edəcək informasiya turları çərçivəsində UNEC tələbələrinə Azərbaycanın nüfuzlu müəssisələri ilə yaxından tanış olmaq imkanı yaradılacaq.

Зарубежные студенты UNEC на информационном туре
Для студентов Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC) организован информационный тур в AYAN MMC. В этот раз зарубежные студенты UNEC интересовались престижным пищевым сектором.
Студенты, ознакомившиеся с производственными сферами и современными лабораториями, участвовали непосредственно в производственном процессе компании.
В конце информационного тура студенты задали вопросы о возможностях карьеры компании. Компания AYAN MMC преподнесла специальные подарки зарубежным студентам.
В целом, целью проведения информационных туров в корпоративный сектор в UNEC является раскрыть студентам практический опыт  работы, помочь им поближе познакомиться с ведущими компаниями.
В рамках информационных туров, которые будут осуществляться до конца учебного года, студентам UNEC будет создана возможность поближе познакомиться с престижными предприятиями Азербайджана.