UNEC-in əcnəbi tələbələri informasiya turunda
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) tələbələri üçün AYAN MMC-yə informasiya turu təşkil edilib. Bu dəfə UNEC-in əcnəbi tələbələri nüfuzlu qida sektoru ilə maraqlanıblar.
İstehsal sahələri və müasir laboratoriyalarla tanış olan tələbələr şirkətin istehsal prosesində birbaşa iştirak ediblər.
İnformasiya turunun sonunda tələbələr şirkətin karyera imkanları haqda suallarını veriblər. AYAN MMC əcnəbi tələbələrə xüsusi hədiyyələrini təqdim edib.
Ümumiyyətlə, UNEC-də korporativ sektora informasiya turlarının keçirilməsində məqsəd tələbələrə praktiki iş təcrübəsini aşılamaq, onlara aparıcı şirkətləri yaxından tanımağa yardım etməkdir.
Tədris ilinin sonuna kimi davam edəcək informasiya turları çərçivəsində UNEC tələbələrinə Azərbaycanın nüfuzlu müəssisələri ilə yaxından tanış olmaq imkanı yaradılacaq.

International Students of UNEC in the information tour
Information tour to AYAN Ltd was arranged for the students of Azerbaijan State University of Economics. This time the international students of UNEC were interested in the prestigious food sector.
Getting acquainted with production fields and modern laboratories students directly participated in the production process.
In the end of the information tour student asked questions about the career opportunities. AYAN Ltd presented special gifts to foreign students.
Actually, information tours arranged by UNEC to corporate sector aim instill students with practical work experience and to help them get to know the leading companies.
UNEC students will be created a chance of becoming familiar with the prestigious enterprises of the Republic of Azerbaijan within the information tours to be continued until the end of the academic year.