UNEC-in əcnəbi tələbələri Lahıcda
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) əcnəbi tələbələri ölkənin ən qədim tarixi məkanlarından biri olan Lahıcda olublar.
Beynəlxalq Tələbə Klubunun “Azərbaycanın mənim tərcümeyi halımda yeri” adlı layihəsinin qalibləri olan əcnəbi tələbələrə Lahıc haqqında ətraflı məlumat verilib, tarixi abidələri nümayiş etdirilib.
Qeyd edək ki, layihə Azərbaycan Respublikası Prezidenti Yanında Gənclər Fondunun maliyyə dəstəyi ilə həyata keçirilib. Səfərdə 20 müxtəlif ölkənin 60-dan çox əcnəbi tələbəsi iştirak edib.

Иностранные студенты UNEC в Лагыдже
Иностранные студенты Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC) побывали в одном из самых древних исторических уголков страны в Лагыдже.
Иностранным студентам, победителям проекта Международного студенческого клуба «Место Азербайджана в моей биографии», дали подробную информацию о Лагыдже, продемонстрировали исторические памятники.
Следует отметить, что проект осуществлен при финансовой поддержке Фонда молодежи при Президенте Азербайджанской Республики. В поездке участвовали свыше 60 иностранных студентов из 20 различных стран.