UNEC-in IV kurs tələbələri ilə görüş keçirilib
DSC_8507Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) Maliyyə və mühasibat fakültəsinin IV kurs tələbələri ilə görüş keçirilib.
Maliyyə və mühasibat fakültəsinin dekanı Gəray Musayev tələbələrə UNEC-də tədrisin keyfiyyətinin artırılması istiqamətində aparılan islahatlar, yaradılan meqa fakültələr haqqında geniş məlumat verib. Tədris planlarının yenilənməsi, gənc müəllimlərin işə cəlb olunmasını xüsusi vurğulayan fakültə dekanı universitetdə reallaşdırılan yeni layihələr haqqında, xüsusilə “Lider universitet, lider müəllim”, “Tədrisin keyfiyyəti tələbələrin gözü ilə”  olan layihələri qeyd edərək tələbələri bu layıhələrdə aktv iştirak etməyə çağırıb.
Tələbələrə tədrisin sonuncu ilində olduqlarını bildirən dekan, onlara dərslərinə daha məsuliyyətlə yanaşmağı, alt qruplara yazılmaq, istehsalat təcrübəsinin təşkili, karyera imkanları, buraxılış işi mövzusunun seçimi və yazılması qaydalarında diqqətli olmağı tövsiyə edib.

Meeting with the Fourth-year Students
Meeting with the fourth- year students of the School of Finance and Accounting took place at Azerbaijan State University of Economics (UNEC).
Dean of the School of Finance and Accounting Geray Musayev provided the students with the information about the reforms held to increase the quality of education at UNEC and mega faculties in detail. Emphasizing updating the curricula and involving young staff to teaching, the School Dean noted the realization of the new projects such as “Leading University- Leading Teacher” and “The Quality of Education through the Students’ Eyes” and urged them to be active with them.
Pointing that they are already completing their education, the Dean recommended the students to be more responsible, to attend sub- groups, to pay special attention to the organization of internship, career opportunities and selection and writing the graduation paper.