Kommersiya fakültəsində görüş keçirilib
Oktyabrın 2-də İqtisadiyyat və Sənaye Nazirliyinin nümayəndəsi Ülviyyə Vəliyeva, “Ekstra servis” MMC-nin təsiscisi və direktoru Elmir Əliyev Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) Kommersiya fakültəsinin tələbələri ilə görüşüb.
Görüşdə UNEC-in məzunu, şəhid Elşən Məmmədovun xatirəsi bir dəqiqəlik sükutla yad edilib. Kommersiya fakültəsinin dekanı Mirağa Əhmədov qonaqlara UNEC-də tətbiq olunan yeniliklər barədə məlumat verib, beynəlxalq standartlara cavab verən infrastruktur haqqında danışıb.
“Ekstra servis” MMC-nin təsisçisi və direktoru E.Əliyev “Kommersiya müəssisələrində marketinq kommunikasiya sisteminin səmərəli təşkili” mövzusunda  çıxış edib. Kommersiya sirlərinin vacib məqamlarını tələbələrə çatdırıb. Tədbir mövzu ilə bağlı müzakirələrlə davam edib, tələbələri maraqlandıran suallar cavablandırılıb.

На факультете «Коммерция» прошла встреча
2-го октября представитель Министерства экономики и промышленности Ульвия Велиева, учредитель и директор ООО “Ekstra servis” Эльмир Алиев встретились со студентами коммерческого факультета Азербайджанского Государственного Экономического Университета (UNEC).
На встрече минутой молчания был помянут выпускник UNEC, шехид Эльшан Мамедов. Декан коммерческого факультета Мирага Ахмедов сообщил гостям о нововведениях в UNEC, рассказал об инфраструктуре университета, которая соответствует международным стандартам.
Учредитель и директор ООО “Ekstra servis” Эльмир Алиев выступил с докладом на тему «Эффективная организация маркетинговой коммуникационной системы в коммерческих предприятиях». Он остановился на важных  моментах  коммерческой тайны.
Мероприятие было продолжено обсуждениями по теме выступления, и затем студенты получили ответы на интересующие их заданные вопросы.