UNEC KİM ADA Universitetində keçirilən Beynəlxalq Kitab sərgisində təmsil olunur
UNEC Kitabxana-İnformasiya Mərkəzi ADA Universitetində keçirilən Beynəlxalq Kitab sərgi-yarmarkasında təmsil olunur.
Ümummilli Lider Heydər Əliyevin 100 illik yubileyinə həsr olun sərgidə UNEC stendində Ulu Öndərin Azərbaycan iqtisadiyyatının inkişafı istiqamətində həyata keçirdiyi layihələr və islahatlara, eləcə də UNEC alimlərinin iqtisadiyyatın müxtəlif sahələrinə həsr etdikləri kitablar nümayış olunur.
Sərgi ziyarətçilərinə UNEC stendindəki nəşrlərlə yanaşı, KİM-in təqdim etdiyi elektron xidmətlər, yerli və beynəlxalq layihələr barədə məlumat verilib, həmçinin UNEC-in promo məhsulları və məlumat bukletləri təqdim olunub.

UNEC LIC is represented at the International Book Fair held at ADA University
UNEC Library-Information Center is represented at the International Book Fair held at ADA University.
The projects and reforms carried out by the Great Leader in the direction of the development of the economy of Azerbaijan, as well as the books devoted by UNEC scientists to various fields of the economy, are being shown at the UNEC stand in the exhibition devoted to the 100th anniversary of the National Leader Heydar Aliyev.
In addition to the publications at the UNEC stand, the visitors of the exhibition were informed about the electronic services provided by LIC, local and international projects, as well as UNEC’s promotional products and information booklets.