UNEC KİM ADA Universitetində keçirilən Beynəlxalq Kitab sərgisində təmsil olunur
UNEC Kitabxana-İnformasiya Mərkəzi ADA Universitetində keçirilən Beynəlxalq Kitab sərgi-yarmarkasında təmsil olunur.
Ümummilli Lider Heydər Əliyevin 100 illik yubileyinə həsr olun sərgidə UNEC stendində Ulu Öndərin Azərbaycan iqtisadiyyatının inkişafı istiqamətində həyata keçirdiyi layihələr və islahatlara, eləcə də UNEC alimlərinin iqtisadiyyatın müxtəlif sahələrinə həsr etdikləri kitablar nümayış olunur.
Sərgi ziyarətçilərinə UNEC stendindəki nəşrlərlə yanaşı, KİM-in təqdim etdiyi elektron xidmətlər, yerli və beynəlxalq layihələr barədə məlumat verilib, həmçinin UNEC-in promo məhsulları və məlumat bukletləri təqdim olunub.

БИЦ UNEC представлен на Международной книжной выставке, проведенной в университете АДА
Библиотечно-информационный центр UNEC представлен на Международной книжной выставке-ярмарке, проведенной в университете АДА.
На выставке, посвященной 100-летнему юбилею Общенационального лидера Гейдара Алиева, на стенде UNEC были продемонстрированы проекты и реформы, осуществленные Великим вождем на пути развития экономики Азербайджана, а также книги ученых UNEC, посвященных различным сферам экономики.
Помимо публикаций на стенде UNEC, посетителям выставки была дана информация об электронных услугах, предоставляемых БИЦ, местных и международных проектах, а также представлены промо продукция и информационные буклеты.