UNEC-lə “Xalq Sığorta” yeni layihəyə başladı
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) Karyera Mərkəzi ilə “Xalq Sığorta” şirkəti “Sığorta Gələcəyimiz-Gələcəyimiz İsə Uğurumuzdur ” adlı layihəyə start verib.
Layihə çərçivəsində universitetin II, III və IV kurs tələbələri üçün martın 1-dən 7-dək şirkətin mütəxəssisləri tərəfindən sığortaya giriş, nəqliyyat vasitələri sahiblərinin mülki məsuliyyətinin icbari siğortasi (avto icbari),  daşınmaz əmlakın icbari sığortası (icbari əmlak) mövzularda təlim keçəcəklər. Layihəyə qatılan tələbələr sərbəst iş qrafiki ilə qazanc əldə etmək və gələcəkdə karyera qurmaq imkanlarına sahib ola bilərlər.
Təlimin sonunda müsabiqədən keçən iştirakçılara şirkət tərəfindən stimullaşdırıcı hədiyyələr və sertifikatlar veriləcək.

UNEC и “Xalq Sığorta” приступили к новому проекту
Центр карьеры Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC) и компания “Xalq Sığorta”  дали старт проекту под названием «Страхование наше будущее – а будущее наши успехи».
В рамках проекта для студентов II, III və IV  курсов университета с 1 по 7 марта будут проводиться тренинги  на тему введение в страхование, обязательное страхование гражданской ответственности владельцев транспортных средств, обязательное страхование недвижимости.
Студенты, включившиеся в проект, смогут иметь возможность по свободному рабочему графику заработать и построить карьеру.
В конце тренингов прошедшим конкурс участникам компанией будут представлены стимулирующие подарки и сертификаты.