UNEC professorları 2018-ci il üçün ölkə iqtisadiyyatının prioritet sahələrini açıqlayıblar
UNEC-in “İqtisadiyyat” (rus dilində) kafedrasının müdiri, professor Müslüm İbrahimov və “Ticarət və gömrük işinin təşkili” kafedrasının professoru Elşad Məmmədov CBC kanalında “Günün iqtisadiyyatı” (“Экономика дня”) proqramının qonağı olub.
UNEC professorları Prezident İlham Əliyevin “Azərbaycan Respublikası regionlarının 2014-2018-ci illərdə sosial-iqtisadi inkişafı Dövlət Proqramı”nın icrasının dördüncü ilinin yekunlarına həsr olunmuş konfransdakı çıxışını şərh ediblər. Onlar 2018-ci il üçün Azərbaycan iqtisadiyyatının gözləntiləri və prioritet sahələrini açıqlayıblar.

Профессора UNEC назвали приоритетные сферы экономики страны для 2018 года
Заведующий кафедрой «Экономика» (на русском языке) UNEC, профессор Муслум Ибрагимов и профессор кафедры «Торговля и организация таможенного дела» Эльшад Мамедов были гостями программы Günün iqtisadiyyatı (“Экономика дня”) канала CBC.
Профессора UNEC прокомментировали выступления Президента Ильхама Алиева на конференции, посвященной итогам четвертого года исполнения «Государственной программы социально-экономического развития регионов Азербайджана в 2014-2018 годах».  Они назвали ожидания и приоритетные сферы экономики Азербайджана  для 2018 года.