UNEC rektoru 1-ci kurs tələbələri ilə görüşlərə başladı
Azərbaycan  Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) rektoru, professor Ədalət Muradov universitetə yeni qəbul olan tələbələrlə görüşlərə başlayıb. Keçiriləcək görüşlərdə əsas məqsəd yeni qəbul olmuş tələbələrə universiteti daha yaxından tanıtmaq, həyata keçirilən layihələr barədə ətraflı məlumat vermək, tələbələri narahat edən məsələləri dinləmək və operativ həllinə nail olmaq, eyni zamanda birgə fikir mübadiləsi aparmaqdan ibarətdr.
Rektorun tələbələrlə görüşü universitetin bütün tədris binalarında təşkil ediləcək. Ə.Muradovun ilk görüşü Türk dünyası işlətmə fakültəsinin 1-ci kurs tələbələrilə keçirilib.
Tədbirdə 1-ci kurs tələbələrinə UNEC haqqında, universitetin hədəfləri və həyata keçirilən yeniliklər barədə məlumat verilib və tələbələrin sualları cavablandırılıb.

UNEC Rector starts to meet with the First- year Students
Rector of Azerbaijan State University of Economics (UNEC), Professor Adalat Muradov starts to meet with newly enrolled students of the university. The purpose of the meetings to be held is to make the new students familiar with the university, provide them with the information about the held projects, to hear their hesitations on some matters and to solve the problems operatively and at the same time to exchange views together.
Rector will met students in all academic buildings of the university. A.Muradov’s first meeting took place with the freshmen of the School of Turkic World of Business Administration.
The firs-year undergraduates were informed about UNEC, targets of the University and innovations implemented and students’ questions were responded.