UNEC tələbələri arasında “müdriklik” yarışı
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) Tələbə Gənclər Təşkilatı (TGT) tələbələrin psixologiya sahəsində olan biliklərini artırmaq və onları iqtisadi psixologiya ilə bağlı məlumatlandırmaq məqsədi “Müdriklər” adlı layihə həyata keçirib. İki hissədən ibarət olan layihənin birinci hissəsində tələbələrə psixologiya mövzusunda məlumatlar verilib, onlara “Müdrik” obrazı aşılanıb.
“Müdrik şəxs çox bilən deyil, biliyi xeyirli olandır” devizi altında keçirilən tədbirin ikinci hissəsində isə psixologiyaya aid suallar əsasında müdrik obrazını özündə aşkar edən tələbələr seçilib.
Sonda 20 tələbə “Müdrik” elan edilib. “Müdrik”lərə xüsusi hədiyyələr və sertifikatlar təqdim edilib.

Соревнование «мудрость» среди студентов UNEC
Студенческая молодежная организация (СМО) Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC) с целью повышения у студентов знаний в сфере психологии и информирования их с экономической психологией реализовала проект «Мудрецы». В первой части проекта, состоящего из двух частей, студенты были проинформированы по теме психологии и привития образа «Мудреца».
А во второй части мероприятия, проходящей под девизом «Мудрый не тот, кто много знает, а тот кто умело пользуется знаниями»,  были избраны студенты, которые на основе вопросов психологии выявили у себя образ мудреца.
В конце 20 студентов были объявлены «Мудрецами». «Мудрецам» были представлены специальные подарки и сертификаты.