UNEC tələbələri “Məzun günü” libaslarını təqdim edib
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) “Mənim Stilim 3” geyim musabiqəsinin finalı keçirilib. Yarışmaya tələbələrin “məzun günü”ndə geyəcəkləri libaslar təqdim edilib. Müsabiqəyə qatılan 300-dən artıq UNEC tələbəsinin yalnız 20-si finala vəsiqə qazanıb. Qaliblər münsiflər heyətinin səsverməsi ilə müəyyən edilib. 1-ci yerin qalibləri UNEC tələbələri Lamiyə Məlikzadə, Seymur İlham, 2-ci yerin qalibləri Günay Valehli və Emin Mehdiyev, 3-cü yerin qalibləri isə Minara Salmanova və Nicat Paşazadə olub.
Qalib tələbələrə sertifikat və qiymətli hədiyyələr təqdim edilib.
Yaradıcılıq Mərkəzinin təşkilatçılığı ilə keçirilən “Mənim Stilim” layihəsinin müəllifi və rəhbəri UNEC tələbəsi Nərmin Salmanovadır.

13 MAY 2016 | VIEWS:
The final stage of the clothing contest “My Style 3” has been held at Azerbaijan State University of Economics (UNEC). Garments to be worn on “Graduation Day” were introduced in within the contest. Only 20 UNEC students from 300 who joined the competition had reached the final. The winners were defined by the jury’s voting. Winners of I place become Lamiye Malikzade, Seymur Ilham, II place Gunay Valehli and Emin Mehdiyev and III place Minara Salmanova and Nijat Pashazade.
The winners were awarded certificates and valuable gifts.
The author and the Head of the project “My Style 3” organized by the “Creativity Center” is Narmin Salmanova.