Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) Yaradıcılıq Mərkəzinin Tarix dərnəyi müsabiqə elan edir.
UNEC tələbələri arasında keçirilən “UNEC Khojaly outreach” müsabiqəsində iştirak etmək istəyənlər Xocalı soyqırımı haqqında hazırladıqları təqdimatı 22 fevral, saat 12:00-dək elektron formatda (Power Point proqramında) [email protected] ünvanına göndərə bilərlər. Təqdimatın 3 dəqiqədən artıq olmaması tələb olunur.
Təqdimatlar qiymətləndirilərkən 3 amil nəzərə alınacaq:
Təqdimatlar Azərbaycan, rus və ingilis dilində hazırlana bilər.
Tələblərə cavab verən işlər müsabiqənin final mərhələsinə vəsiqə qazanacaq və sonda münsiflər heyəti tərəfindən ballarla qiymətləndiriləcək.
Təqdimatları göndərərkən e-mailin mövzu hissəsinə “müsabiqə” yazmağınız, ad, soyad, fakultə, kurs və əlaqə nömrənizi qeyd etməyinizi xahiş edirik.

Конкурс для студентов UNEC
Исторический кружок Центра творчества Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC) объявляет конкурс.
Желающие участвовать на проведенном среди студентов UNEC конкурсе “UNEC Khojaly outreach” могут послать подготовленные о Ходжалинском геноциде презентации до 22 февраля 12:00 часов в электронной форме  (по программе Power Point) по адресу[email protected].
Презентация не должна превышать 3-х  минут.
При оценке презентаций будут учитываться 3 фактора:
• Новый подход к Ходжалинской трагедии;
• Презентация, богатая историческими фактами;
• Качество презентации и способность ее представления.
Презентации могут быть подготовлены на азербайджанском, русском и английском языках.
Работы, отвечающие требованиям, получат лицензию на финал и в конце будут оценены по балльной системе членами жюри.
Посылая презентации, просим вас в части темы e-mail-а написать «конкурс», указать имя, фамилию, факультет, курс и контактный номер.