Virtual Müəssisədə təcrübə keçmək üçün qeydiyyat başlayıb
UNEC Karyera Mərkəzinin nəzdində fəaliyyət göstərən Virtual Müəssisəsinə aşağıdakı modullar üzrə təcrübə keçmək üçün qəbul başlayır:
1. Maliyyə
2. Mühasibat (1C proqramı daxil olmaqla)
3. Vergi
4. Bank
5. Sığorta
6. Biznes
Müəssisədə təcrübəyə qəbul müsahibə yolu ilə həyata keçiriləcək. Təcrübə proqramı “2×2 Consulting” Şirkəti və eləcə də ölkənin aparıcı bank və sığorta şirkətləri tərəfindən həyata keçiriləcək. Müsahibədə UNEC-də bütün ixtisaslar üzrə təhsil alan II, III və IV kurs tələbələri və I, II kurs magistrləri iştirak edə bilərlər.
Müsahibənin nəticəsi olaraq hər bölmə üzrə 20 nəfər müəssisəyə təcrübəyə götürüləcək və onlar müxtəlif təlimlərlə əmək bazarının tələblərinə müvafiq olaraq hazırlanacaqlar. Müsahibədə iştirak etmək üçün CV-lərinizi [email protected] elektron ünvanına göndərməyiniz xahiş olunur. Məktubun “subject” bölməsində “virtual company” sözünü və iştirak etmək istədiyiniz modulun adını (məs.Virtual company–maliyyə, Virtual company-vergi və s.) qeyd etməyi unutmayın. CV-lərin qəbulu 15 aprel 2018-ci il tarixinədək davam edəcək. Hər namizəd yalnız bir modula müraciət edə bilər.

На предприятии прием на практику осуществляется путем собеседования. Программа практики “2×2 Consulting” будет осуществляться компанией, а также ведущими банками и страховыми компаниями страны. В собеседовании могут принять участие студенты II, III и IV курсов, обучающиеся по всем специальностям и магистры I, II курсов UNEC.
Как результат собеседования на практику в предприятии будут приняты 20 человек по каждому отделу, которые будут подготовлены соответственно требованиям трудового рынка. Просьба для участия в собеседовании отправьте свои CV на электронный адрес [email protected] . Не забудьте в разделе письма “subject” отметить слово “virtual company” и имя модуля (напр.Virtual company–финансы, Virtual company- налоги и т.д.), в котором хотите участвовать. Прием CV продолжится до 15 апреля 2018 года. Каждый кандидат может выбрать только один модуль.