YAP UNEC Ərazi İlk Partiya Təşkilatı: 94+94
Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 94-cü ildönümü münasibətilə UNEC-in 94 nəfər əməkdaş və tələbəsi Yeni Azərbaycan Partiyasının (YAP) sıralarına daxil olub. UNEC-in YAP sıralarına yeni qəbil olunan əməkdaş və tələbələrinin üzvlük vəsiqələri Ulu Öndərin anadan olmasının 94 illiyi ilə bağlı keçirilən tədbirdə təqdim edilib. Daha 94 nəfər əməkdaş və tələbə isə Ulu Öndərin ideyalarına və Prezident İlham Əliyevin həyata keçirdiyi siyasətə dəstək olmaq məqsədilə partiya üzvlüyünə daxil olmaq üçün müraciət edib.
Qeyd edək ki, YAP UNEC Ərazi İlk Partiya Təşkilatı 1993-cü ilin yanvar ayında yaranıb. Təşkilat Respublikada kəmiyyət və keyfiyyət göstəricilərinə görə, eləcə də səmərəli fəaliyyəti ilə seçilən ilk ərazi təşkilatlarından biridir.

09 MAY 2017 | VIEWS:
94 employees and students of UNEC have received membership of the New Azerbaijan Party on the occasion of the 94th anniversary of National Leader Heydar Aliyev’s birthday. The new members of the New Azerbaijan Party were introduced their membership cards within the event dedicated to the 94thanniversary of Great Leader’s birthday. Another 94 people of the employees and students applied for the membership to support Great Leader’s ideas and the policy conducted by the President Ilham Aliyev.
Note that, a NAP UNEC Territorial First Party Organization has been founded in January 1993. The organization is one of the first territorial organizations distinguished for the indicators of quantity and quality, as well as efficient performance.