“Yaşam çarxı” adlı təlim-istirahət proqramı başa çatıb
İyulun 4-də Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (ADİU) İnnovativ Biznes-İnkubatoru “Yay məktəbi” layihəsinin 2-ci təlim-istirahət proqramını həyata keçirib.
“Yaşam çarxı” adlı təlim-istirahət proqramı Qusarda, NLS Təhsil, Konsultasiya və Psixologiya mərkəzinin direktoru, təlimçi psixoloq-pedaqoq Yaşam Koçu Ruhiyyə Rüstəmovanın təqdimatında baş tutub. Proqram “Yaşam Çarxı” adı ilə öncədən elan olunduğu kimi gün boyu interaktiv, əyləncəli və tanışlıq oyunlarından, eyni zamanda “Yaşam çarxı”, “Bizi uğura aparan qaydalar”, “Musiqili həyat hekayəmiz” psixoloji test, asudə vaxtın daha səmərəli keçməsi üçün canlı musiqi və fotosessiyadan ibarət olub.
Sonda iştirakçılara sertifikat təqdim edilib. Aktiv və qalib iştirakcılar isə müxtəlif  hədiyyələrlə mükafatlandırılıblar.

Завершилась учебно-оздоровительная программа «Колесо жизни»
4-го июля Инновационный бизнес-инкубатор Азербайджанского государственного экономического университета (АГЭУ) осуществила 2-ю учебно-оздоровительную программу  проекта «Летняя школа».
Учебно-оздоровительная программа с названием «Колесо жизни» была осуществлена в Кусарах, в презентации директора Центра образования, консультации и психологии, тренера психолога-педагога   Yaşam Koçu – Рухии Рустамовой.
Программа, как и была заранее объявлена под названием «Колесо жизни», состояла из интерактивных, развлекательных игр, игр знакомств, в течение дня, а также психологических тестов «Колесо жизни», «Правила, ведущие нас к успеху», «Наша музыкальная истории жизни», а для более эффективного проведения свободного времени – музыки и фотосессии.
В конце участникам были вручены сертификаты. А активные участники и победители были награждены различными подарками.