“Yello” şirkətinin həmtəsisçisi ADİU-da seminar keçib
Martın 6-da Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin Marketinq kafedrasının nəzdində fəaliyyət göstərən  “Marketinq-diskusiya klubu”nun növbəti seminar keçirilib.
Seminarda “YELLO” şirkətinin  həmtəsisçisi Namiq Bayramov “Azərbaycanda reklam agentliklərinin idarəedilməsinə marketinq yanaşma”   mövzusunda çıxış edib.  N.Bayramovun işgüzar praktikaya əsaslanan məruzəsi iştirakçılar tərəfindən maraqla qarşılanıb.
Seminarda müasir dövrdə Azərbaycanda fəaliyyət göstərən müxtəlif reklam agentlikləri, onların idarə olunmasındakı fərqli xüsusiyyətlərdən danışılıb. Reklam agentliklərinin idarəedilməsinə marketinq nöqteyi-nəzərdən yanaşmadan ətraflı danışılıb.
Sonda iştirakçıları maraqlandıran suallar cavablandırılıb, karyera fəaliyyəti barədə tövsiyələr verilib.

The Co-founder of the Company “Yello” holds a Workshop at ASUE
The next workshop by the “Marketing-discussion Club” performing under the Department of “Marketing” of Azerbaijan State University of Economics was held on March 6.
The co-founder of the company “Yello” Namig Bayramov made a speech on “Marketing Approach to the Management of the Advertising Agencies in Azerbaijan” during the seminar. N.Bayramov’s report based on the business experience was of great interest by the participants.
Different advertising agencies performing in Azerbaijan and different characteristics in their management were spoken within the workshop. The marketing approach to the administration of advertising agencies had been spoken in detail.
Afterwards the participants’ questions were responded and recommendations on career activities were given.