“Procter and Gamble”dan UNEC tələbələri üçün təcrübə proqramı
“Procter and Gamble” şirkəti UNEC-in tələbə və magistrləri üçün təcrübə proqramının təqdimatını keçirib.
UNEC Karyera Mərkəzinin təşkil etdiyi görüşdə “Procter and Gamble” şirkətinin yaranma tarixi, strukturu, fəaliyyəti və göstərilən xidmətlər barədə ətraflı məlumat verilib. Şirkətin mütəxəssisləri təcrübə proqramları və karyera imkanları mövzusunda geniş təqdimatla çıxış ediblər.
Sonda tələbələri maraqlandıran suallar cavablandırılıb. Bildirilib ki, bu layihə çərçivəsində gləcəkdə də şirkətlə əməkdaşlıq davam etdiriləcək.

Программа практики для студентов UNEC от “Procter and Gamble”
Компания “Procter and Gamble” для студентов и магистров UNEC провела презентацию программы практики.
На встрече, организованной Центром карьеры UNEC была представлена подробная информация об истории создания компании  “Procter and Gamble”, ее структуре, деятельности и оказываемых услуг. Специалисты компании выступили с презентацией по программе практики и возможностях карьеры.
В конце были освещены интересующие студентов вопросы. Было отмечено, что в рамках этого проекта будет продолжено сотрудничество с этой компанией.