Əsədov Cavanşir Yaşar oğlu
26 dekabr 1995-ci ildə Bakı şəhərində anadan olub. 2013-cü ildə 132-134 nömrəli təhsil kompleksinin məzunu olub. Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin biznes inzibatçılığı fakültəsinə daxil olub. Universitetin ictimai işlərində fəal iştirak edib. Bir neçə layihənin təşkilatçısı, o cümlədən turnirlərin qalibidir.
I kursda ideya müəllifi və iştirakçısı olduğu “Biznesdar” layihəsi UNEC-də ilin ən yaxşı layihəsi seçilib. 2014-cü il “Sənaye ili” çərçivəsində “Sənaye və tələbə” müsabiqəsinin qalibidir. 2014-cü il “Sənaye ili” çərçivəsində “Sənaye və tələbə” müsabiqəsinin qalibidir. 2015-ci ildə UNEC-də keçirilən “Tələbə-rektor” seçkilərinin nəticəsinə əsasən 601 səs çoxluğu ilə qalib olub. Əsasnaməyə uyğun olaraq, qalib namizəd universitetin Elmi Şurasında elan edilib və fəaliyyəti təsdiqlənib. Qaydalara əsasən tələbə-rektor fəaliyyəti müddəti ərzində həm də elmi şuranın üzvü sayılır.

Аскеров Джаваншир Яшар Оглы
Родился 26 декабря 1995-го года в г.Баку. В 2013-м году стал выпускником образовательного комплекса № 132-134. Поступил на факультет «Бизнес администрирование» Азербайджанского государственного экономического университета. Активно участвовал в общественной работе университета. Он является организатором ряда проектов, также является победителем турниров.
Проект “Biznesdar”,  автором идеи и участником, которого он был на I курсе, был избран в UNEC лучшим проектом года. В рамках «Года промышленности», в 2014 году стал победителем конкурса «Промышленность и студент». По результатам проводимых в  2015-м году выборов «Студента-ректора» UNEC, набрал большинство голосов (601).  В соответствии с Уставом, победивший кандидат был объявлен на Ученом совете университета, и его деятельность была заверена. На основе правил, в течение своей деятельности в качестве студента-ректора, он считается также членом Ученого совета.