Əsədov Cavanşir Yaşar oğlu
26 dekabr 1995-ci ildə Bakı şəhərində anadan olub. 2013-cü ildə 132-134 nömrəli təhsil kompleksinin məzunu olub. Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin biznes inzibatçılığı fakültəsinə daxil olub. Universitetin ictimai işlərində fəal iştirak edib. Bir neçə layihənin təşkilatçısı, o cümlədən turnirlərin qalibidir.
I kursda ideya müəllifi və iştirakçısı olduğu “Biznesdar” layihəsi UNEC-də ilin ən yaxşı layihəsi seçilib. 2014-cü il “Sənaye ili” çərçivəsində “Sənaye və tələbə” müsabiqəsinin qalibidir. 2014-cü il “Sənaye ili” çərçivəsində “Sənaye və tələbə” müsabiqəsinin qalibidir. 2015-ci ildə UNEC-də keçirilən “Tələbə-rektor” seçkilərinin nəticəsinə əsasən 601 səs çoxluğu ilə qalib olub. Əsasnaməyə uyğun olaraq, qalib namizəd universitetin Elmi Şurasında elan edilib və fəaliyyəti təsdiqlənib. Qaydalara əsasən tələbə-rektor fəaliyyəti müddəti ərzində həm də elmi şuranın üzvü sayılır.

Asadov Javanshir Yashar oghlu
He was born on December 26 of 1995 of Baku city. Completed the Educational Complex 132-134 in 2013. Enrolled the School of Business Administration of Azerbaijan State University of Economics. He is the active participant of the University’s social activities. He is also the organizer of a series of projects and the winner of tournaments.
The Project of “Biznesdar” introduced by was selected the best project of UNEC when he was a first year student. He is also the winner of the competition “Industry and student” within the “Year of Industry” 2014. As a result of the elections of “Student Rector” with the majority of voices 601 points he became the winner. The winner was announced during the Academic Council’s session of the University and his activities were approved in accordance with the Statue. Student- rector is considered the member of Academic council within the period of his performance.