Avropa Universitetlər Assosiasiyasının təşkilatçılığı ilə Beynəlxalq 2020 Maliyyə Forumu keçiriləcək!
09 SENTYABR 2020
2020-ci ilin 21-22 sentyabr tarixlərində Avropa Universitetlər Assosiasiyasının təşkilatçılığı ilə Beynəlxalq 2020 Maliyyə Forumu keçiriləcək.
Onlayn qaydada keçirilməsi nəzərdə tutulan Forumda assosiasiyaya üzv universitetlərin nümayəndələrinin, eləcə də beynəlxalq ekspertlər və məruzəçilərin iştirakı ilə Covid-19 virusunun törətdiyi pandemiyanın iqtisadiyyata və maliyyə sektoruna təsirləri haqqında müzakirələr aparılacaq.

При организационной поддержке Европейской ассоциации университетов состоится Международный финансовый форум — 2020!
09 СЕНТЯБРЯ 2020
21-22 сентября 2020 года при организационной поддержке Европейской ассоциации университетов состоится международный финансовый форум-2020.
На форуме с участием представителей университетов членов ассоциации, а также международных экспертов и докладчиков, проведение которого предусматривается в онлайн режиме, пройдут обсуждения по поводу влияния пандемии коронавируса Covid-19 на экономику и финансовый сектор.