Karyera Mərkəzi təqdim edir
“Azercell Telekom” MMC 21 Aprel tarixindən etibarən şirkətin Texnologiyalar Departamentində təcrübə keçmək istəyən gənclər üçün “Tələbə Təcrübə Proqramı”nı elan edir.
Qaydalara əsasən Azərbaycanın ali təhsil ocaqlarında bakalavr səviyyəsinin son iki kursunda və magistr pilləsində təhsil alan tələbələr 2017-ci ilin 1 may tarixinə qədər “Tələbə Təcrübə Proqramı”na müraciət edə bilərlər. Bunun üçün https://www.azercell.com/az/company/career/vacancies/ linkinə daxil olmaq lazımdır.
Məlumat üçün bildirək ki,  “Tələbə Təcrübə Proqramı” tələbələrə telekommunikasiya sahəsinin lideri olan Azercell-də təcrübə keçmək imkanı qazandıraraq universitetlərdə öyrəndikləri nəzəri bilikləri real iş şəraitində tətbiq etmək şansı yaradır. Proqram çərçivəsində mərhələlərlə seçilən gənclər şirkətdə işləyib təcrübə qazanmaq imkanı əldə edirlər. Bundan əlavə,  tələbələr telekommunikasiya sənayesi barədə birbaşa mənbədən bilik əldə edərək maraqlı və məsuliyyətli layihələrdə iştirak edirlər. Bu proqram gənclərin gələcək karyera inkişafına da yardımçı olur.
2008-c ildən indiyə qədər keçirilən bu proqram çərçivəsində 102 tələbə Azercellin Tələbə Təcrübə Proqramı çərçivəsində təcrübə keçib, onlardan 15-i isə şirkətdə işlə təmin olunublar.
Qeyd edək ki, “Azercell Telekom” MMC daim istedadlı gənclərə karyera qurmaqda, onlara iş aləmində öz yerlərini tapmaqda yardımçı olur.

Центр Карьеры представляет
ООО «Azercell Telekom» с 21 апреля объявляет «Студенческую Программу Стажировки» в Техническом Отделе, для студентов, желающих набраться опыта.
Согласно правилам, студенты последних двух курсов уровня бакалавр и магистр, до 1-го мая 2017-го года могут подать заявку для участия в «Студенческой Программе Стажировки». Для этого требуется перейти по ссылке https://www.azercell.com/az/company/career/vacancies/, выбрать подходящую сферу стажировки, заполнить форму заявки и добавить сканированную версию студенческого билета.
Нужно отметить, что «Студенческая Программа Стажировки» в Azercell, — лидере в сфере телекоммуникаций — даёт шанс для применения теоретических знаний, полученных студентами в университете, в реальной рабочей обстановке. В рамках «Студенческой Программы Стажировки», молодежь, избранная поэтапно, работая в компании, получает возможность приобрести практические навыки. Кроме этого, студенты, получая знания непосредственно в телекоммуникационной отрасли, принимают участие в интересных и ответственных проектах. Таким образом, эта программа, наряду с приобретением опыта, помогает молодежи в развитии будущей карьеры.
В рамках «Студенческой Программы Стажировки» Azercell, проводимой с 2008 года по настоящее время, прошли стажировку 102 студента; из них 15 студентов обеспечены работой в компании.