UNEC-in strateji inkişaf planlaşdırılmasının təkmilləşdirilməsi məqsədilə müzakirələr keçiriləcək
onlayn_muzakireUNEC-in Strateji inkişaf üzrə prorektoru prof.Mirdaməd Sadıqovun iştirakı ilə 26 iyun saat 11.00-da UNEC-in strateji inkişaf planlaşdırılmasının təkmilləşdirilməsi ilə bağlı onlayn müzakirələr keçiriləcəkdir.
Görüşdə universitetdə fəaliyyət göstərən İqtisadi Araşdırmalar Elmi-Tədqiqat İnstitutu, fakültə, mərkəz, məktəb, kafedra və filial rəhbərlərinin öz səlahiyyətləri və fəaliyyət dairələri çərçivəsində rəhbərlik etdikləri strukturun inkişaf strategiyaları haqqında təklifləri dinləniləcək, həmçinin mövcud vəziyyət müzakirə olunacaqdır. Daxil olan təkliflər əsasında icra planı hazırlanacaqdır.

В целях совершенствования планирования стратегического развития UNEC пройдут обсуждения
onlayn_muzakireС участием проректора по стратегическому развитию UNEC, проф.Мирдамеда Садыгова 26 июня в 11.00 часов состоится онлайн обсуждение в связи с совершенствованием планирования стратегического развития  UNEC.
На встрече будут заслушаны предложения руководителей Научно-исследовательского института экономических изысканий, действующего в университете, факультетов, центров, школ, кафедр и филиалов по стратегии развития структуры, которыми они руководят в рамках своих полномочий и круга деятельности, также будет обсуждаться сложившаяся обстановка. На основе поступивших предложений будет подготовлен план исполнения.