UNEC-də mərkəzə yeni direktor təyin edilib
Aprelin 21-də Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) rektoru, professor Ədalət Muradov Distant, qiyabi və əlavə təhsil mərkəzinin yeni təyin edilən direktoru Səbuhi Tanrıverdiyevi kollektivə təqdim edib.
Rektor bu günə qədər mərkəzə rəhbərlik edən Gəray Musayevin qurumun fəaliyyətində köklü dəyişikliklər həyata keçirildiyini bildirib. Yeni təyin olunan Səbuhi Tanrıverdiyevin bu işi uğurla davam etdirəcəyinə əminliyini vurğulayıb. Ə.Muradov xüsusi qeyd edib ki, mərkəzdə tələbələrin müraciətləri operativ cavablandırılsın.
Qeyd: Səbuhi Tanrıverdiyev 2014-cü ildən İqtisadiyyat və Sənaye fakültəsinin dekan müavini vəzifəsində çalışıb.

В UNEC назначен новый директор центра
21 апреля ректор Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC), профессор Адалат Мурадов представил коллективу вновь назначенного директора Центра дистанционного, заочного и дополнительного образования Сабухи Танрывердиева.
Ректор отметил об осуществляемых руководителем до сегодняшнего дня центром Гераем Мусаевым коренных изменениях в структурной деятельности. Он выразил уверенность в том, что вновь назначенный на эту должность Сабухи Танрывердиев успешно продолжит это дело. А.Мурадов особо подчеркнул, что обращения студентов в центр необходимо решить оперативно.
Примечание:  Сабухи Танрывердиев с 2014 года работает на должности заместителя декана факультета Экономики и промышленности.