UNEC-də mərkəzə yeni direktor təyin edilib
Aprelin 21-də Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) rektoru, professor Ədalət Muradov Distant, qiyabi və əlavə təhsil mərkəzinin yeni təyin edilən direktoru Səbuhi Tanrıverdiyevi kollektivə təqdim edib.
Rektor bu günə qədər mərkəzə rəhbərlik edən Gəray Musayevin qurumun fəaliyyətində köklü dəyişikliklər həyata keçirildiyini bildirib. Yeni təyin olunan Səbuhi Tanrıverdiyevin bu işi uğurla davam etdirəcəyinə əminliyini vurğulayıb. Ə.Muradov xüsusi qeyd edib ki, mərkəzdə tələbələrin müraciətləri operativ cavablandırılsın.
Qeyd: Səbuhi Tanrıverdiyev 2014-cü ildən İqtisadiyyat və Sənaye fakültəsinin dekan müavini vəzifəsində çalışıb.

The new Director has been appointed
On April 21 Rector of Azerbaijan State University of Economics, Professor Adalat Muradov introduced the newly appointed director of the Center for Distance, Part-time and Supplementary Education Sabuhi Tanriverdiyev to the employees.
The Rector pointed that Geray Musayev headed the center up to date has realized significant changes in the activities of the center. Thus, he expressed the confidence for Sabuhi Tanriverdiyev to continue the work successfully. A.Muradov especially stressed the students’ reguests to be immediately responded.
Note: Sabuhi Tanriverdiyev had served as the Deputy Dean of the School of Economics and Industry since 2014.