UNEC-in SABAH tələbələri Azərbaycan Coca-Cola Bottlers Şirkətində
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) tələbələri Azərbaycan Coca-Cola Bottlers Şirkətində master-klass keçiblər. UNEC-in Karyera Mərkəzinin təşkilatçılığı ilə reallaşdırılan master-klassda Sabah Qruplarının Maliyyə ixtisasında təhsil alan II kurs tələbələri iştirak edib.
Master-klassı Azərbaycan Coca-Cola Bottlers Şirkətinin maliyyə direktoru Burak Ateş keçib. O, UNEC tələbərinə maliyyə sahəsində tətbiq edilən yenilik və üsullar haqqında məlumat verib. Tələbələrin suallarını cavablandırıb.
Master-klassdan sonra şirkətin insan resursları üzrə mütəxəssisi tələbələrin gələcək karyerasında faydalı ola biləcək məsləhətlər verib.
Sonda tələbələr şirkətdəki istehsal prosesi ilə yaxından tanış olublar. Tələbələrə Azərbaycan Coca-Cola Bottlers Şirkətinin məhsularından ibarət yeni il hədiyyələri təqdim edilib.

28 DECEMBER 2016 | VIEWS:
Students of Azerbaijan State University of Economics (UNEC) were conducted a Master-class at Coca Cola Bottlers Company Azerbaijan.  II year undergraduates SABAH Groups majoring in Finance attended the Master-class realized by the Career Center of UNEC.
The Master-class was conducted by a Financial Director of the Coca Cola Bottlers Company Azerbaijan Burak Atesh. He informed UNEC students about the innovations and methods applied in the field of finance. He responded the students’ questions.
After the Master-class students were provided with the necessary advice for their future career by the Human Resources expert of the company.
Students were familiarized with the production process of the company in the end. They were introduced the New Year gifts from the productions of the Coca Cola Bottlers Company Azerbaijan.