UNEC-in SABAH tələbələri Azərbaycan Coca-Cola Bottlers Şirkətində
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) tələbələri Azərbaycan Coca-Cola Bottlers Şirkətində master-klass keçiblər. UNEC-in Karyera Mərkəzinin təşkilatçılığı ilə reallaşdırılan master-klassda Sabah Qruplarının Maliyyə ixtisasında təhsil alan II kurs tələbələri iştirak edib.
Master-klassı Azərbaycan Coca-Cola Bottlers Şirkətinin maliyyə direktoru Burak Ateş keçib. O, UNEC tələbərinə maliyyə sahəsində tətbiq edilən yenilik və üsullar haqqında məlumat verib. Tələbələrin suallarını cavablandırıb.
Master-klassdan sonra şirkətin insan resursları üzrə mütəxəssisi tələbələrin gələcək karyerasında faydalı ola biləcək məsləhətlər verib.
Sonda tələbələr şirkətdəki istehsal prosesi ilə yaxından tanış olublar. Tələbələrə Azərbaycan Coca-Cola Bottlers Şirkətinin məhsularından ibarət yeni il hədiyyələri təqdim edilib.

Студенты САБАХ UNEC в компании Azerbaijan Coca-Cola Bottlers
Студенты Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC) прошли мастер-класс в компании Azerbaijcan Coca-Cola Bottlers. В мастер-классе, состоявшемся при организационной поддержке Центра карьеры UNEC, приняли участие — студенты II курса, получающие образование в группах САБАХ по специальности «Финансы».
Мастер-класс провел финансовый директор компании Azerbaijcan Coca-Cola Bottlers Бурак Атеш. Он представил студентам UNEC информацию о новшествах и методах, применяемых в финансовой сфере. Ответил на вопросы студентов.
После мастер-класса специалисты компании по человеческим ресурсам дали студентам советы, которые могут быть полезными в их будущей карьере.
В конце студенты ознакомились с процессом производства. Студентам представлены подарки, состоящие из продукции компании Azerbaijcan Coca-Cola Bottlers.