UNEC müəllimi “2030-cu ilədək Rusiyanın iqtisadi inkişaf strategiyası”nın müzakirəsində iştirak edib
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) “Maliyyə və maliyyə institutları” kafedrasının dosenti Elşad Səmədzadə “2030-cu ilədək Rusiyanın iqtisadi inkişaf strategiyası”nın müzakirəsində iştirak edib.
UNEC müəllimi Moskva şəhərində təşkil olunan müzakirədə Rusiya Ticarət və Sənaye Palatasının “Rusiya sənayesinin inkişafı və iqtisadiyyatın rəqabətqabiliyyətliliyi” Şurasının dəvəti ilə qatılıb. “2030-cu ilədək Rusiyanın iqtisadi inkişaf strategiyası”nı “Rusiya sənayesinin inkişafı və iqtisadiyyatın rəqabətqabiliyyətliliyi” Şurası hazırlayıb.

Преподаватель UNEC принял участие в обсуждении темы «Стратегия экономического развития России до 2030 года»
Доцент кафедры «Финансы и финансовые институты» Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC) Эльшад Самедзаде принял участие в обсуждении «Стратегии экономического развития России до 2030 года».
В обсуждении, организованном в Москве, преподаватель UNEC принял участие по приглашению Совета по «Развитию промышленности и экономической конкурентоспособности России» Торгово-промышленной палаты  России. «Стратегию экономического развития России до 2030 года» разработал Совет по «Развитию промышленности и экономической конкурентоспособности России».