UNEC müəllimi “Beynəlxalq Könüllülər Günü” münasibətilə Xankəndi məktəbində dərs keçib
5 dekabr Beynəlxalq Könüllülər Günüdür. Bu münasibətlə Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) Xarici dillər kafedrasının müəllimi Aynur Mirzəyeva Nizami Gəncəvi adına Xankəndi şəhər 4 saylı tam orta məktəbində açıq dərs keçib. İnteraktiv metodla keçirilən dərs VII-IX sinif şagirdlərinin böyük marağına səbəb olub. Açıq dərsdə məktəbin ingilis dili müəllimləri də iştirak ediblər.
Nizami Gəncəvi adına 4 saylı orta məktəb 1988-ci ilə qədər Xankəndində fəaliyyət göstərib. 2012-ci ildə Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyevin sərəncamı ilə yenidən Bakının Ramana qəsəbəsində tikilib və fəaliyyətini bərpa edib. Məktəbdə 750 şagird təhsil alır.

UNEC Instructor conducts training on “International Volunteers Day” at Khankendi School
December the 5th is the International Volunteers Day. On this occasion, an instructor of the Department of “Foreign Languages” of Azerbaijan State University of Economics (UNEC) Aynur Mirzayeva has conducted an open lesson at the Khankendi School No 4 named after Nizami Genjevi. The lesson conducted with the interactive method became of great interest by the schoolchildren of VII- IX forms.
The secondary school 4 named after Nizami Genjevi performed in Khankendi until 1988. It was rebuilt in Ramana settlement of Baku by the President of the Republic of Azerbaijan Ilham Aliyev’s degree in 2012 and restored its performance. 750 pupils study in the school.