UNEC Rusiya Ali İqtisad Məktəbinin onlayn kurslarına qatılacaq
UNEC-lə Rusiya Ali İqtisad Məktəbi Milli Tədqiqat Universiteti (MTİ) arasında əməkdaşlıq uğurla davam edir.
Rusiya Ali İqtisad Məktəbi əməkdaşlıq çərçivəsində UNEC-in ödənişsiz onlayn kurslara qatılması barədə rektor, professor Ədalət Muradova təşəbbüs məktubu ünvanlayıb. Təklifə əsasən, UNEC tələbələri 72 fənn üzrə rus və ingilis dillərində Rusiya Ali İqtisad Məktəbinin onlayn dərslərini dinləyə biləcəklər.
Qeyd edək ki, UNEC bundan öncə ABŞ-ın Stenford Universitetinin “Coursera of Campus” proqramına qoşularaq, dünyanın aparıcı 18 universitet və şirkətinin 400 ixtisas üzrə onlayn kurslarına ödənişsiz olaraq qatılıb.

UNEC will join online courses of Russian Higher School of Economics
Within the framework of cooperation, Russia Higher School of Economics has sent an initiative letter to the rector, professor Adalat Muradov, for joining UNEC free online courses. According to the proposal, UNEC students will be able to listen to online classes of the Russian Higher School of Economics in Russian and English in 72 subjects.
It should be noted that UNEC has previously joined Stanford University’s “Coursera of Campus” program and participated in free online courses in 400 specialties at 18 of the world’s leading universities and companies.