UNEC tələbələri “Gəncliyin səsi 2017” incəsənət festivalında
UNEC Yaradıcılıq Mərkəzinin üzvləri Mədəniyyət və Turizm Nazirliyinin, Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin (ASAN xidmət) birgə təşkilatçılığı ilə Gənclər Gününə həsr edilən “Gəncliyin səsi 2017” incəsənət festivalının təntənəli bağlanış mərasimində iştiak ediblər.
Qəbələ şəhərində yerləşən Qəbələ Mədəniyyət Mərkəzində keçirilən konsert proqramında UNEC tələbələri Günay Qarayeva, Aslan Əzimzadə, Murad Hacıbəyov, Baba Abbasov, Anar Bağırov, Eyyub Əmiraslanov və Pərvin Sayilovun ifasında musiqi nömrələri və şeirlər səsləndirilib.
Konsert proqramından sonra Qəbələ ASAN Xidmət Mərkəzinin rəhbəri Əbdül Əliyev UNEC tələbələri ilə görüşüb. Ə.Əliyev UNEC tələbələrinin yaradıcılıq potensialını yüksək qiymətləndirib. ASAN Xidmətdə informasiya turuna dəvət edilən tələbələrə yeni yaradılan innovasiyalar, tətbiq edilən yeniliklər barədə məlumat verilib.

UNEC Students in the festival “Youth’s Voice 2017”
Members of UNEC Creativity Center participated in the solemn closing ceremony of the Art Festival “Youth’s Voice 2017” jointly held on the occasion of the Youth Day by the Ministry of Tourism and Sports and State Agency on the Service to Citizens and Social Innovations (ASAN service).
Musical performances and poetry were demonstrated by UNEC students Gunay Garayeva, Aslan Azimzade, Murad Hajibeyov, Baba Abbasov, Anar Baghirov, Eyyub Amiraslanov and Parvin Sayilov within the concert program held in the Gabala Cultural Center situated in Gabala city.
Gabala ASAN Service Center’s Head Abdul Aliyev met with UNEC students after the concert. A.Aliyev highly evaluated UNEC students’ creative potential. Students invited to the info tour in the ASAN Service were informed about the innovations applied newly.