Yeni dövrün yeni çağırışları ilə bağlı UNEC-də müzakirələr aparılıb
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyevin yerli televiziyalara müsahibəsi zamanı ölkənin gələcək inkişafı ilə bağlı milli ideyaların yaranması məqsədilə ictimai müzakirələrin aparılması barədə çağırışına uyğun olaraq, UNEC-də “Gələcək özümü gələcək?” başlıqlı ikinci ictimai müzakirə keçirilib.
Bu dəfəki müzakirə “Yaşıl iqtisadiyyat, rəqəmsal Azərbaycan: yaşıl müqayisəli üstünlüklər, rəqəmsal dayanıqlılıq!” mövzusunda olub. Müzakirənin videoyazısı qısa zamanda ictimaiyyətə təqdim olunacaq.
Xatırladaq ki, 15 apreldə Gələcək əsr deyil, əsərdir!” mövzusunda keçirilən müzakirənin videoyazısı ictmaiyyətə tədqim olunub.

Discussions are held at UNEC regarding the new challenges of the new era
By the call of the President of the Republic of Azerbaijan, Ilham Aliyev, during his interview on local television, to hold public discussions to create national ideas regarding the future development of the country, a second public discussion titled.
“Will the future come itself ?” have been held at UNEC.
This time the discussion was on  “Green economy, digital Azerbaijan: green comparative advantages, digital sustainability!”.
The video recording of the debate will be made available to the public shortly.
It should be noted that the video recording of the discussion titled “The future is not a century, but a work!” held on 15 April has been presented to the public.