UNEC tələbələri “Xalq Sığorta”nın təlimlərini uğurla başa vurub
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) tələbələri üçün “Xalq Sığorta” şirkəti tərəfindən keçirilən təlimlər başa çatıb.
Şirkətin mütəxəssisləri tələbələrə sığortaya giriş, nəqliyyat vasitələri sahiblərinin mülki məsuliyyətinin icbari siğortasi (avto icbari),  daşınmaz əmlakın icbari sığortası (icbari əmlak) mövzularda təlimlər keçib.
Təlimi bitirən tələbələrə sertifikatlar təqdim edilib.
Qeyd edək k, təlimlər UNEC-in Karyera Mərkəzi ilə “Xalq Sığorta” şirkəti “Sığorta Gələcəyimiz-Gələcəyimiz İsə Uğurumuzdur ” adlı layihəyə çərçivəsində aparılıb.

Студенты UNEC успешно завершили тренинги “Xalq Sığorta”
Завершились тренинги, проведенные компанией “Xalq Sığorta” для студентов Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC).
Специалисты компании для студентов провели тренинги на тему введение в страхование, обязательное страхование гражданской ответственности владельцев транспортных средств (авто страхование), обязательное страхование недвижимости (страхование имущества). Студентам, окончившим тренинги, были вручены сертификаты.
Следует отметить, что тренинги состоялись в рамках проекта «Страхование – наше будущее, а будущее – наши успехи» Центра карьеры UNEC с компанией “Xalq Sığorta”.